lekarz Ryszard Supel

1,4
1,4
1,6
1,6

Dramat...nic nie doradził.Bardzo słabe,aroganckie zachowanie.Spojrzał kątem oka na badania i stwierdził,że cukrzycy nie ma.Wcześniej dwóch lekarzy stwierdziło,że wyniki wskazują na cukrzycę.Lekarz jedynie oświadczył,że jest nietolerancja glukozy.Pytam,co w takim razie mam zrobić.Nic..dieta i mnie pożegnał.Stanowczo odradzam.

Taki lekarz nie powinien mieć styczności z pacjentami... Chamskie zachowanie tego lekarza... Stanowczo nie polecam wizyt u tego pseudo "lekarza"...

Zdecydowanie nie polecam. wizyta trwała ok 3 min, w dodatku prywatnie 150 zł, a lekarz nawet mnie nie zbadał, nie zajrzał ani do gardła, ani do ucha nic kompletnie !!!! Antybiotyk przepisał w ciemno. Pierwszy raz spotykam się z czymś takim !!!!!

PORAZKA.na tarczyce lecze sie 10 lat,mam guzki... dr supel wykonal usg w doslownie kilka sekund-w ogole nie jezdzil mi urzadzeniem po tarczycy,badanie bardzo niedokladne i wg opisu wszystko jest ok z moja tarczyca a tak naprawde od 10 lat mam guzki i chorobe autoimmunologiczna tarczycy...po przeczytaniu opisu wrocilam do gabinetu lekarza ,wytlumaczylam wszystko na co on ze badania powtarzac nie bedzie,ze wie co robi i zegna mnie z gabinetu.chamstwo i bledna diagnoza.NIE POLECAM.w zwiazku z bledna diagnoza i arogancja lekarza zwrocilam sie z prosba do KCM o zwrot kosztow badania

Przyznam, że dawno nie spotkałam takiego lekarza. W kształcie wizyty nie występuje pozycja wywiad i badanie. Leki przepisuje zgodnie z harmonogramem wizyt przedstawicieli medycznych. Zdecydowanie nie polecam!!

zdecydowanie polecam tego lekarza wszystkim chorym jest naprawde dobry w tym co robi

Pan doktor wyknuje usg w 5 min i mówi że wszystko jest dobrze, kiedy informuje go o tym że mam gruczolaka wątroby odpowiada: "może Pani miała może Pani nie miała" i mówi "dowidzenia". Tragedia zdecydowanie nie polecam! Byle by tylko jak najwięcej pacjętów przyjąć.