Lekarze Internista Piaseczno

lekarz Beata Jackowska

Internista, Pediatra

05-500 Piaseczno

A ja jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani doktor. Cierpliwie zadawała pytania, poszukując wraz ze mną przyczyny niepokojących mnie objawów. Zbadała i obejrzała wszystko, co się dało.Była bardzo dociekliwa, a przy tym bardzo życzliwa i sympatyczna. Polecam!
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Anna Iwaniuk

Internista, Lekarz medycyny pracy

05-500 Piaseczno

Pani doktor to Anioł, potrafi odczytać emocje pacjenta i wyjść naprzeciw jego potrzebom, nie spotkałam na swojej drodze, takiego lekarza.
Opinia dodana przez: maja

lekarz Łukasz Pastwa

Zagłoby 12
05-502 Piaseczno

Świetny fachowiec, lekarz - profesjonalista z powołania. Od wielu lat pomaga mojemu tacie kontrolując jego uszkodzone serce i wprowadził wiele rozwiązań, m.in system telemonitoringu serca. Nigdy nie odmówił pomocy w nagłych sytuacjach, zawsze empatyczny w stosunku do pacjenta oraz bliskich. Specjalista z ogromną wiedzą, którą cały czas poszerza, polecam
Opinia dodana przez: Sylwia K.

Julita Roszkowska

ul. fabryczna
05-500 Piaseczno

Pani doktor jest bardzo miłą osobą, fachowa i rzetelna . Jako jedyna nie robi problemów z przyjmowaniem pacjentów nawet nie umówionych. Niestety bardzo trudno się do niej dostać a nie zawsze wypada naużywać jej dobroci
Opinia dodana przez: JOLANTA

lekarz Jarosław Witkowski

Internista, Gastrolog

Centrum Zdrowia Adam Muszyński Sp.J
ul. Ludwika Czajewicza 5/7/lok. 49
05-500 Piaseczno

Takich lekarzy już nie ma. Cudowny, zabawny człowiek. Wspanialy lekarz. Dba o komfort pacjenta pod kazdym wzgledem.
Opinia dodana przez: Ewelina

lek. med. Antoni Gugulski

Gastroenterolog, Gastrolog

Centrum Zdrowia Adam Muszyński s.j.
Czajewicza 5-7/49
05-500 Piaseczno

Uważam,że to najlepszy lekarz w tej dziedzinie! Byłam u kilku lekarzy w całej Polsce i on jako jedyny dopasował mi idealnie leki, postawił właściwą diagnozę. Gdyby nie Pan Doktor pewnie nie pisałabym teraz tej opinii. Dziękuję !
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Justyna Przybyszewska

Internista, Pediatra

MEDVIT
Piaseczno

Najwspanialszy pediatra na świecie! Niesamowicie kompetentna, przy tym bardzo sympatyczna. Wspaniały, oddany swoim pacjentom lekarz, wspaniały Człowiek... Myślę że zgodzą się wszyscy moi sąsiedzi i sąsiadki z miasteczka Wilanów którzy maja malutkie dzieci.. Kiedy Pani doktor jest chora i jest na zwolnieniu lekarskim wiele osób po prostu przekłada zaplanowane wizyty po to by przyjść tylko do niej. Polecam serdecznie i oby więcej takich lekarzy!!!

Piotr Kwaśnica

Zdrowie Piaseczna
Al Kalin 55/7
05-500 Piaseczno

Świetny lekarz. Chodzilam po lekarzach 5 lat i nie potrafili mi pomoc. Po pierwszej wizycie postawil trafna diagnoze i zastosowal leczenie, ktore przynioslo natychmiastowe skutki. Pwczesniej zwuefzilam wszystkie prywatne kliniki w wawie i kazdy podchodzil do tematu olewczo, standardowe kropeli i kwita. Dr Kwaśnica jest moim zdaniem świetny, polecam! Jestem szczesliwa ze na niego trafilam. Pierwszy lekarz, ktory mi pomogl. Dziekuje

lekarz Łukasz Markiewicz

Hospicjum Domowe Fundacji Rozwoju Obywatelskiego i Grup Inicjatywnych FROGI
ul. Świętojańska 4
05-500 Piaseczno

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pan Doktor zrobił dokładny wywiad lekarski, ma obszerną wiedzę. Super lekarz, uprzejmy, kulturalny. Wyjaśnia i tłumaczy wszystkie wątpliwości
Opinia dodana przez: ewa

lekarz Tomasz Wojtas

Prywatna Przychodnia Lekarska w Piasecznie
Szkolna 16
05-500 Piaseczno

Lekarz bardzo wszechstronny zarówno w diagnozowaniu jak i leczeniu. Co najważniejsze - SKUTECZNY. Leczy mnie już 9 lat, żyję i mam się dobrze, a choruję przewlekle. Ze spokojnym sumieniem polecam.
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Stanisław Bujnowski

Fabryczna
Piaseczno

Pan doktor zdecydowanie powinien już przejść na emeryturę. Zupełnie nie jest zorientowany w jakimkolwiek temacie. Odmówił wypisania skierowania na podstawowe badania ponieważ "Są takie upały że ma Pani zbyt gęstą krew i wyniki będą nieadekwatne." Ostatni upał był przez 1 dzień 2 dni temu. Aktualnie temperatura za oknem 23 stopnie... Nie dał mi dokończyć nawet jednego zdania. Zupełnie nie był zainteresowany objawami i wystawieniem diagnozy czy pomocą. Nie wiem po ...
Opinia dodana przez: Paula

lekarz Małgorzata Szymańska

Internista, Reumatolog

Centrum Zdrowia Adam Muszyński Sp.J
ul. Ludwika Czajewicza 5/7/lok. 49
05-500 Piaseczno

Nie polecam.To jakąś porażka nie lekarz. Mam wrażenie że najzwyczajniej w świecie Pani doktor nie chce się leczyć. Zero zaangażowania. Leczenie "na oko" Wystarczy że Pani doktor popatrzy na pacjenta (nie czytając historii choroby) i okazuje się że kompletnie nic mu nie dolega. Radzę omijać szerokim łukiem.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Danuta Błoszczyńska

Reumatolog, Internista

Prywatna Przychodnia Lekarska w Piasecznie
Szkolna 16

lekarz Lech Hryniewicz

Internista, Kardiolog

NZOZ Przychodnia Lekarska Sp. z o.o.
ul. Puławska 34

lekarz Ernest Bryk

KB Medica Lekarska Poradnia Dietetyki Klinicznej i Sportowej
ul. Powstańców Warszawy 11B

lekarz Teresa Godlewska-Mikołajczyk

NZOZ Przychodnia Lekarska Sp. z o.o.
ul. Puławska 34

lekarz Danuta Jakubicz