lekarz Irena Moszczyńska

Dermatolog, Wenerolog

Kilka lat temu poszłam prywatnie do Pani dr Moszczyńskiej. Moim problemem było wypadanie włosów. Pani doktor po wyczerpująco przeprowadzonym wywiadzie, pobrała próbkę włosa, aby sprawdzić czy przypadkiem nie mam grzybicy. Okazało się,że nie.Przepisała mi Pani doktor kilka mikstur, maści. Tak się działo przez około rok. Odbyłam przez ten czas kilka wizyt. Rezultatów nie było......Postanowiłam pójść do przychodni do Pani dr Kalinowskiej.Okazało się ,że mam anemię:)Preparaty z żelazem i odpowiednia dieta załatwiły sprawę:)

Polecam Panią dr Moszczyńską, przymuje ona prywatnie przy ul. Armii Krajowej (obok apteki). Nie polecam chodzić państwowo,nie zbyt miła, mało czasu na 1 osobę, nie wytłumaczyła wszystkiego tak jak trzeba.

Bardzo dobry specjalista. Pełne zaangażowanie i fachowość. Przez lata rozwiązuje problemy zdrowotne mojej rodziny. Leczy dusze i ciało .Bardzo jesteśmy jej wdzięczni za wszystko.

Gorąco polecam. Nie mam nic do zarzucenia. Nawet kiedy potrzebuję pomocy w danej chwili, przyjmuje po godzinach bez żadnego problemu. Zawsze pomoże i doradzi.

Pani doktor sprawia wrażenie niekompetentnej, ale widać ,że zna sie na rzeczy opowiedziała mi regułke na temat trądziku,ma podejscie psychologa ;), ale przepisała mi drogie tabletki i maście po których nie było specjalnej poprawy. Nie podobał mi sie sposób przeprowadzania zabiegu . szybko , byle jak, i nieostrożnie . Do tego cały zabieg wydawał mi sie mało higeniczny . I wysokie ceny peelingów .

Zdecydowanie nie polecam - szkoda pieniędzy :/

Zdecydowanie nie polecam - szkoda pieniędzy :/

Polecam wszystkim panią doktor! Jest bardzo miła, bardzo kompetentna, wytłumaczyła mi dokładnie wszystko o mojej chorobie i co najważniejsze jej leczenie pomogło, a byłam już chyba u 5 lekarzy! Najlepiej chyba świadczy fakt, że moi znajomi z Trójmiasta przyjeżdżają właśnie do niej, zamiast leczyć się u siebie, bo jest najlepsza! Pozdrawiam!

Prawdę mówiąc Pani Doktor jest bardzo kompetenta, potrafi profesjonalnie podejść do problemu, biorąc pod uwagę nie tylko schorzenia z jakimi się przychodzi. Jest miła, uprzejma, wprost psycholog i lekarz w jednym. POlecam gorąco.. :)

Zdecydowanie polecam, zwłaszcza z poważnymi chorobami. Potrafi wyleczyć, a tego przede wszystkim oczekuję od lekarza.

Również nie polecam wizyt u tej pani,ponieważ zabiegi wykonuje szybko-byleby były i żeby tylko dobrze zarobić, z efektów nie jestem wcale zadowolona, ponieważ także miałam zabieg depilacji laserowej i po prostu PORAŻKA!Straciłam "kupe forsy" i naprawde uwierzcie jest gorzej niż było- gdybym mogła cofnąć czas to bym w życiu sie nie zgodziła na ten zabieg-tym bardziej u tej dermatolog. Przy każdym zabiegu nie miała czasu,bo inni pacjenci czekali na normalną wizytę. Za każdą wizytę płaciłam 500 zł, a zostałam potraktowana-jakby mi to za darmo robiła .Do tego nigdy na czas nie mialam robione zabiegu, raz to nawet czekałam 1,5 godziny.A w trakcie zabiegu również nie byłam w centrum zainteresowania, ponieważ Pani M.co chwile wychodziła np. żeby obsłużyć innego pacjenta,a czasami nawet nie powiedziala, dlaczego wychodzi, tylko mówiła ,że za chwile wróci-a ta chwila czasami trwała 15 min. Naprawde-odradzam wizyty u tej dermatolog, ponieważ niedość,że mam po zabiegach depilacji laserowej większy zarost niż miałam, to do tej pory mam czerwoną twarz,co niby miało ustąpić po paru dniach, a od zabiegu minął już rok i żadnej poprawy.