dr n. med. Ireneusz Haponiuk

Kardiochirurg

Najserdeczniejsze podziękowania płynące prosto z serca Panu dr Ireneuszowi Haponiukowi i zespołowi operacyjnemu, którym kierował, za pomyślnie przeprowadzone operacje oraz „heroiczną walkę” o życie naszego synka Patryka. Dziękujemy Panu nie tylko za to jak opiekował się Pan naszym synkiem podczas pobytu w szpitalu, ale również za to, że od momentu wypisania go do domu nadal jest Pan zainteresowany jego stanem i że możemy korzystać z Pana porad. Całemu zespołowi lekarzy i pielęgniarek Oddziału Kardiochirurgii Dziecięcej Pomorskiego Centrum Traumatologii w Gdańsku dziękujemy bardzo za zawsze troskliwą, fachową opiekę. Życzymy Panu i Pana współpracownikom bardzo dużo zdrowia oraz Błogosławieństwa Bożego. Uważamy, że misja szpitala zawierająca się w zdaniu: "Jesteśmy, aby ratować, leczyć, dawać nadzieję...“ jest w 100% realizowana. Rodzice Patryka - E.i A.Zawieruccy.

Dr Haponiuk jest najwspanialszym człowiekiem jakiego było nam spotkać na naszej drodze,ma złote ręce i wielkie serce do dzieciaczków no i bardzo dużo cierpliwości do nas rodziców ;-)Jest to lekarz w 100% z powołania.Córeczka nasza miała operacje w sierpniu 2010 ale cały czas mamy kontakt z Panem doktorem w przychodni na kontrolach i są to bardzo przyjemne wizyty :-))Bardzo dziękujemy Panie doktorze

Dr Haponiuk jest aniołem chodzącym po ziemi!!!Nie spotkałam jeszcze takiego lekarza,takiego człowieka,który nie dosyć,że jest niesamowitym fachowcem w swojej dziedzinie to do tego wszystkiego jest bardzo uprzejmy,miły,sympatyczny.Bardzo dużo czasu poświęca swoim małym pacjentom i ich rodzicom.W bardzo szczegółowy sposób opisuje przebieg operacji i udziela odpowiedzi na każde pytanie. To prawdziwy lekarz z powołania. Cieszę się, że mu zaufałam i gdybym jeszcze raz miała dokonać wyboru kardiochirurga to napewno zdecydowałabym się oddać mojego syna w ręce pana dr Haponiuka.dziękuję za wszystko!!!

Jest niesamowitym człowiekiem.Córke zooperował w Warszawie w CZD jakieś 3 lata temu.To dzięki jego zaangażowaniu i poświęceniu Zuzia dziś żyje,a było bardzo źle.Cała nasza rodzina pokochała Pana Irka i po dzień dziś jest on wspominany.Obecnie jeździmy już do Gdańska gdyż bliżej.Dziękujemy Panie doktorze jest Pan wielki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Fantastyczny lekarz. Rok temu moja córka miała operację serca i była pod opieką dr-a Haponiuka. Żadne nasze pytanie nie pozostało bez odpowiedzi, byliśmy na bieżąco informowani o leczeniu. Zdecydowanie polecam.

bardzo dobry lekarz.niedawno operował mojego synka i jest wszystko dobrze.

bardzo dobry lekarz.niedawno operował mojego synka i jest wszystko dobrze.

Dziekuje bardzo za to co zrobił Pan dla mojego synka Szymona bardzo dziekujemy za serece które Pan włożył w swoja prace aby pomóc mojemu synkowi dziekujemy z całego serca Justyna Kusch z rodziną

To człowiek wręcz stworzony do tego, co robi!!! Najlepszy lekarz jakiego mi było dane w życiu spotkać. Dwa razy operował moją córeczkę i choćbym nie wiem ile razy napisała słowo "dziękuję" to zawsze będzie za mało... Ania

Ania

DZIEKUJE PIEKNIE PANIE DOKTORZE. OLIWKA SZYBKO DOCHODZI DO SIEBIE . WIELKI SZACUNEK DLA PANA I CALEGO ZESPOLU.POZDRAWIAMY

Tak oddanego swojej profesji lekarza to naprawdę rzadko się dziś spotyka. Profesjonalizm, wiedza i doświadczenie to atrybuty, które dr. Haponiuk zdecydowanie posiada, ale oprócz tego ma to coś, czym niestety nie każdemu lekarzowi można dziś przypisać, otóż chodzi o powołanie do zawodu lekarza i pełne poświęcenie swoim pacjentom. Każdy przypadek traktuje indywidualnie, każdego pacjenta traktuje jak własne dziecko. Podziwiam za to tego człowieka. Matka małej Jowity.