dr n. med. Ireneusz Salata

Endokrynolog, Ginekolog położnik, Androlog

Osobiście nie polecam tego lekarza. Byłam jego pacjentką i nie byłam zadowolona z prowadzenia ciąży. Na początku godzin przyjmowania pan doktor ma umuwione osoby z poza zapisów i przyjmuje je bez kolejki przez co osoby na dane godziny czekają ponad godzine dwie. Nie zawsze tłumaczy wyniki i leki jakie przepisuje. Nie potrafi suchac i odpowiadać na zadane pytania.

Jest to lekarz który prowadził moja ciążę.Ale jestem troszkę roz\czarowana jego sposobem działania - potrafi tak nastraszyć człowieka żeby jak najczęściej przychodzić i płacić 150zl.Badania dosyć często zleca - co mi się podobała.Ale przez cała ciąże myślałam ze jest zagrożona(a to za krótka szyjka a to źle dziecko ułożone itp) dopiero pod koniec zaczęłam sie konsultować z innym lekarzem i wszystko było ok.

Drogie Panie! Czytam te wszystkie opinie na temat Pana doktora i jestem co niektórymi bardzo zszokowana. Pan doktor jest osobą bardzo miłą, uprzejmą, znającą poczucie humoru. Ma swój specyficzny sposób bycia i co niektóre osoby mogą opatrznie interpretować jego zachowanie, ale drogie panie więcej dystansu przede wszystkim do siebie!!! Dr Salata jest naprawdę kompetentny i sumienny w tym co robi. Zawsze służy pomocą, radą i kiedy mam jakiś problem jest zawsze pod telefonem- o każdej porze dnia i nocy. Ja trafiłam do niego jakieś 2 lata temu po długich staraniach o dziecko i wizytach u pewnego profesora (nie żyjącego już zresztą, ale któremu również wiele z mężem zawdzięczamy między innymi to, że skierował nas właśnie do dr Salaty). Na pierwszej wizycie dr przeprowadził z nami szczegółowy wywiad, zbadał mnie, moje piersi (co się rzadko zdarza) i zlecił badania. Po ok. pół roku i dwóch pobytach w szpitalu w CZMP postawił diagnozę i podjęłam leczenie które trochę trwało, ale leczenie niepłodności niestety wymaga czasu i czasami pieniędzy. Tak więc drodzy zdesperowani przyszli rodzice trzeba uzbroić się w cierpliwość, uwierzyć w to co się robi i przede wszystkim zaufać medycynie i lekarzom, a dr Salacie naprawdę warto zaufać, bo jest naprawdę dobrym człowiekiem i fachowcem w swojej dziedzinie. Obecnie jestem w 29 tyg. ciąży i czekam na narodziny naszego wyczekanego dziecka oczywiście pod troskliwym okiem pana doktora. Jestem z niego bardzo zadowolona i polecam go jako endokrynologa, ginekologa a przede wszystkim specjalistę od leczenia niepłodności. Dziękuję mu z całego serca za to co dla nas do tej pory zrobił. Wdzięczna pacjentka.

Nie wiem jakim jest ginekologiem ale endokrynologiem jest okropnym. Zignorował u mnie drastycznie wysoki poziom anty tpo przez co ponad pół roku nie wiedziałam, że jestem chora na Hashimoto!!!! To jest skandal! ALE JEDNO PRZYZNAĆ MU TRZEBA: ZASUGEROWAĆ PACJENTCE WIZYTĘ W SWOIM PRYWATNYM GABINECIKU TO ON POTRAFI >:-[ NA KAŻDEJ WIZYCIE PODKREŚLA, ŻE SZYBCIEJ I WYGODNIEJ BYŁOBY GBYBYM PRZYSZŁA DO NIEGO PRYWATNIE...JESZCZCZE CZEGO!!!! ŻEBY CHOCIAŻ LECZYĆ POTRAFIŁ! Acha, i pan doktor zawsze się spóźnia jakieś 3 godziny bo ma w d**** ciężarne pacjentki, którym jest ciężko siedzieć tyle czasu na ...

Acha, i pan doktor zawsze się spóźnia jakieś 3 godziny bo ma w d**** ciężarne pacjentki, którym jest ciężko siedzieć tyle czasu na twardym krześle!

dr.Salata leczył mnie przez ostatni rok w CZMP w Łodzi.Kiedy byłam w ciąży internista skierował mnie endokrynologa z podejrzeniem niedoczynności tarczycy.Ponieważ polecano mi dr.Salatę zapisałam się właśnie do niego.Doktor wykonywał mi badanie TSH i na tej podstawie przepisywał mi leki.Biorę Euthyrox...w ostateczności w dawce 125....nie wykonał żadnych badań poza TSH i nie rozmawiał ze mną o podłożu choroby...wynik,recepta,nowe skierowanie na TSH i dowidzenia....W ostatnich tygodniach zaniepokoił mnie guzek na szyi,a że najbliższą wizytę u niego mam dopiero za 4 miesiące postanowiłam zrobić USG...i pani która je wykonała stwierdziła że tarczyca jest w bardzo złym stanie...a nie dość że mam niedoczynność to jeszcze Hashimoto i grom wie co jeszcze..teraz czekam na pozostałe wyniki i udam się do innego specjalisty....oczywiście już prywatnie...nie mogę czekać bo wyniki są tak skrajnie podwyższone że nawet pani pielęgniarka która mi je wydawała spojzała na mnie z żalem i stwierdziła że jak najszybciej do lekarza z tym....jestem załamana i rozczarowana faktem że lekarz uważany przez tyle pacjentek za najlepszego specjalistę i wspaniałego lekarza tak mnie potraktował...i to w czasie ciąży...widać prawdą jest powiedzenie że za wszystko trzeba zapłacić...mam nadzieję że znajdzie się ktoś kto podejmie się leczenia mnie,bo to nie będzie łatwe :(:(:(:(

Doktor ma ogromną wiedzę, którą chętnie dzieli się z pacjentką, jednak przedłuża leczenie w nieskończoność, wyciągając w ten sposób dużo kasy. Kieruje na wiele niepotrzebnych(najczęściej wykonywanych w zaprzyjaźnionych laboratoriach) badań. Jest bardzo chaotyczny.W moim przypadku chciał przeprowadzić zabieg,do którego mam same przeciwwskazania, a na dodatek, nie informował mnie o nich!!! Drogie panie jeśli zależy wam na dziecku-nie udajcie się do dr Salaty, gdyż zmarnujecie wiele cennych lat, nie wspominając o pieniądzach....

Dr Salata kieruje sie bardziej swoimi zarobkami niz dobrem pacjentow. Kilka moich wizyt bylo niepotrzebnych, wypisywal tylko dodatkowe badania, ktore mogl zlecic od razu. Poza tym caly czas opowiadal sprosne dowcipy, ktore wcale nie polepszaly atmosfery, wrecz przeciwnie. Dlatego ze jestem mloda kobieta, dosc atrakcyjna, to mialam wrazenie ze bardziej chcial popatrzec niz mnie badac,takie sprawial wrazenie.

Sprawa dość duży dyskomfort swoimi "tekstami" - troszkę brak mu wychowania i kultury. Sprawia wrażenie jakby jego kompetencje miały "urosnąć" podczas wizyty prywatnej.

Uratował naszą ciążę. Mam zdrową i śliczną córeczkę. Sam dzwonił i dowiadywał się o moje zdrowie. Odbierał poród. Zapłodnienie i donoszenie ciąży też udało się dzięki niemu.

Uratował naszą ciążę.
Mam zdrową i śliczną córeczkę.
Sam dzwonił i dowiadywał się o moje zdrowie.
Odbierał poród.
Zapłodnienie i donoszenie ciąży też udało się dzięki niemu.