dr n. med. Ireneusz Skarbiński

super lekarz..i czlowiek dzieki niemu pozbyłam się uciażliwej choroby co zaowocowalo zajściem w ciaze. mamy synka Michałka

Od 1998 roku to jedyny lekarz u którego się konsultuje i za nic w świecie nie zmieniła bym go na żadnego innego. Mam zaufanie a to najważniejsze dla mnie, jest w 100% lekarzem jak to moja mama mówiła...z powołania.Razem przechodziliśmy 3 moje ciąże i każda szczęśliwa a teraz prowadzimy 4 i tez mogę z czystym sumieniem powiedzieć nie poszła bym nigdzie indziej.

Naprawdę nie ma się czego przyczepić...no może jedynie te kolejki pod gabinetem...ale to tylko potwierdza jak dobrym jest lekarzem.

Pan Skarbinski zostal mi polecony przez moją mamę, jej z kolei poleciły koleżanki. Wczesniej bylam u kilku innych ginekologow (panstwowo), jednak dopiero z wizyty pana Skarbinskiego (prywatnej) bylam bardzo zadowolona. Przemily czlowiek. Wszystko mi dokladnie wyjasnil. Okazalo sie, ze nic mi nie dolega :)Dr Tupaj stwierdzil u mnie chorobe (celowo nie podaje jaka). W tej samej przychodni w Legnicy pani ginekolog ja potwierdzila. Natomiast dr Skarbinski stwierdzil, ze wszystko jest w porzadku i wyjasnil dlaczego pozostali lekarze mogli sadzic inaczej. Cytologie mialam robiona na miejscu. Czlowiek zloto. Jestem bardzo zadowolona. Obecnie mieszkam w Anglii, ale na wizyty kontrolne zawsze umawiam się do tego lekarza. Naprawde serdecznie polecam!

Pan dr Ireneusz Skarbiński to lekarz z powołania. Ma czas dla pacjentek, potrafi rozładować napięcie związane z wizytą u ginekologa - ma duże poczucie humoru, jest oddany swojej pracy, posiada wysokie kompetencje do wykonywania zawodu - znakomita wiedza i przygotowanie. Świetny specjalista. Bardzo przystępny, życzliwy i ludzki.

To jest jedyny lekarz,który chorą traktuje bardzo poważnie, ma dla niej czas, wzbudza zaufanie dlatego polecam go i będę nadal polecać znajomym. Celowo nie podaję kosztu wizyty - dla mnie jest to nie istotne i pewne, że za dobrą i uczciwą pracę powinien mieć godną zapłatę a czy ją ma?...... Można i poszukać innego, który przjmuje w przchodni i " za darmo". Ale jakość się liczy. Pana doktora Skarbińskiego spotkałam na swojej "chorej" drodze ponad 30 lat temu - jednak do chwili obecnej nie wpadł w rutynę.

to wszystko prawda...polecam doktora mam własne doswiadczenie o moich dolegliwosciach ale tutaj otrzymalam informacje i poradę z ktorej jestem zadowolona,. mam nadzieje byc zdrowsza...

poszłam do Niego to naprawdę Świetny lekarz umie doradzić wytłumaczyć poświęca wiele czasu dla swojego pacjenta jest uprzejmy spełnił moje oczekiwania dzięki niemu wizyta była naprawdę przyjemna :-))) pozdrawiam i polecam

no comments ,,,własnie taki powinien być lekarz... nie rozpiszę sie na mój temat , ale medycynę ma nasz doktor w paluszku...wie wszystko. a jest też patologiem nie wiem co to znaczy , lecz to chyba mu pomaga w diagnozie..poza tym charakter czlowieka przymilnego gasi wszelkie stracgy.... polecam tel do gabinetu 076 856 20 56 krystyna g.

polecam tel do gabinetu 076 856 20 56

krystyna g.

wspaniały lekarz....rozwiazałam problem mojego zdrowia , a teraz po kilku miesiacach jestem pewna że jestem zdrowa.