Jestem Psychologiem, terapeutą, profesjonalnym trenerem mentalnym, doświadczonym mówcą motywacyjnym, przedsiębiorcą posiadającym 15-letnie doświadczenie w pracy z ludźmi. Moje umiejętności i wiedza są oparte na wielu specjalistycznych kursach, które ukończyłem w obszarach motywacji, psychologii, mentoringu oraz walki z depresją i wypaleniem zawodowym.

Moje profesjonalne osiągnięcia obejmują pomoc wielu osobom w wyjściu z trudnych sytuacji oraz wsparcie firm w zwiększaniu sprzedaży...

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Przez doświadczenia z przeszłości trudno mi było zaufać specjaliście, jednak pan Irek sprawił, ze w gabinecie poczułem się w pełni bezpiecznie. Czekam na kolejna wizytę :)

Wizyty oceniam bardzo pozytywnie. Mimo mojego początkowego stresu pan Irek potrafił wzbudzić moje zaufanie. Jest bardzo empatyczny i inteligenty. Chętnie wracam i zostanę na dłużej.

Czuje, ze jestem w dobrych rękach, a pomoc przyszła w sama porę. Pan Irek sprawił, ze czuje się bezpieczna, rozmowa była spokojna i rzeczowa, tego mi było trzeba.

Polecam wszystkim, którzy zmagają się z trudnościami. Wizyty przebiegają w przyjaznej atmosferze, pełnej zrozumienia. Terapia zaczyna działać, a ja w końcu czuje, ze jeszcze wiele dobrego przede mną!

Wizyta u pana Irka odbyła się w bardzo miłej i wyrozumiałej atmosferze. Zjawiłam się w bardzo konkretniej sprawie, która została opisana mi w sposób profesjonalny i zostałam nakierowana na konkretna ścieżkę. Polecam pana Irka!

Mialem duże obawy w związku z pierwsza wizyta u psychologa. Okazało się, ze nie było czego się bać, bo rozmowa przebiegła w bardzo przyjaznej i bezpiecznej atmosferze. Pan Irek bardzo szczegółowo wyjaśnił mi naturę moich problemów i przedstawił proponowany plan terapii, który na pewno będę realizować. Polecam

Uzyskalem profesjonalne wsparcie w kryzysowej sytuacji. Pan Irek wykazał się ogromnym zrozumieniem i zaangażowaniem, wzbudza zaufanie co pomogło mi opowiadać o problemach. Szczerze polecam

Bardzo empatyczny, życzliwy i zaangażowany terapeuta. Ma ogromna wiedzę i doświadczenie. Zostałam wysłuchana, zrozumiana i nieoceniana, dało mi to poczucie bezpieczeństwa, ze mogę się otworzyć w 100%.

Po kilku spotkaniach odczuwam zdecydowana poprawę jakości mojego życia. Dzięki współpracy z panem Irkiem zaczynam rozumiem wiele aspektów związanych z moimi stanami, myślami, przekłada się to cudownie na moje życie. Jestem bardzo zadowolona z terapii.

Bardzo dobrze rozmawia mi się z Panem Ireneuszem. Podchodzi do tematów rzeczowo, ale bez nacisku i narzucania. Myśle, ze będzie to terapia długoterminowa i polecam każdemu.