Iwona Gajos

To najlepszy lekarz dla mojego malucha na rejon juz nie chodze tam ją tylko szprycowali antybiotykami pani Gajos spadła nam z nieba

super lekarz z powołania dzieciaki kochaja ja

super lekarz z powołania dzieciaki kochaja ja

Wizytę u Pani doktor można porównać do odwiedzin wróżki albo znachorki,a zalecane mikstury i Chińskie zioła to ogromne koszty nie przynoszące żadnych efektów.

Pani doktor to świetny specjalista z ogromnym doświadczeniem.

Pani doktor to świetny specjalista z ogromnym doświadczeniem.

jeśli chodzi o dr Gajos,fakt to bardzo sympatyczna osoba,odnosi się wrażenie ,że ma rozległa wiedzę,jednak mojej córce nie pomogła a chyba wręcz przeciwnie.dziecko gorączkowało 9 miesięcy bez przerwy,a jeżeli były to krótkie,miałam w domu mnóstwo leków homeopatycznych które nie pomagały,kupę kasy wydanej na próżno,obiecywała konsultację laryngologiczna do której dojść nie mogło.W końcu,mój ginekolog,potrząsnąl mną i powiedział że dziecko nie może ciągle gorączkować bo odbije się to na sercu i miał rację. Polecił dr Kowejszę ktorą,porobiła małej badania i uodporniła w międzyczasie okazało się,że córka ma gronkowca w gardle i migdały do usunięcia.Dr Gajos leczyła ją nie wiedząc na co,nie zlecając badań i wrażenia na niej nie robił fakt,że dziecko gorączkuje tak długi okres.

Wspaniały lekarz! Dopiero p.Doktor zleciła odpowiednie badania i zastosowała skuteczne leczenie i odpowiednią dietę. Do tej pory nie wierzyłam w homeopatię, ale zmieniłam zdanie. Od kiedy dr Gajos zaopiekowała się moim dzieckiem nie musiałam podawać antybiotyków podczas choroby.Lekarz godny polecenia.

Lekarz z ogromną wiedzą, nie tylko z zakresu medycyny konwencjonalnej.Ma fantastyczny kontakt z dziećmi.