Iwona Gnach-Olejniczak

jestem pacjentem pani doktor Iwony Gnach-Olejniczak od pół roku czasu.Bardzo balem się dentysty,tak bardzo,że zęby robilem tylko w tych gabinetach w ktorych była narkoza!! Z takim nastawieniem trafiłem z polecenia do kliniki unident union.Od pierwszej wizyty już coś się we mnie przełamało!Bardzo sympatyczna osoba pani doktor,konsultacji chyba z pięć,a zapłaciłem tylko za jedną!!ale nie o pieniądze rzecz idzie.Mało że usunąłem resztki korzeni tylko w znieczuleniu normalnym,a nie w narkozie!!! to jeszcze wszczepiłem sobie 7 implantów!!!!! Bez narkozy!!!!Bardzo ludzki człowiek ,pani Iwona Gnach-Olejniczak doprowadziła mnie do punktu w którym zupełnie inaczej ...

Z takim nastawieniem trafiłem z polecenia do kliniki unident union.Od pierwszej wizyty już coś się we mnie przełamało!Bardzo sympatyczna osoba pani doktor,konsultacji chyba z pięć,a zapłaciłem tylko za jedną!!ale nie o pieniądze rzecz idzie.Mało że usunąłem resztki korzeni tylko w znieczuleniu normalnym,a nie w narkozie!!! to jeszcze wszczepiłem sobie 7 implantów!!!!! Bez narkozy!!!!Bardzo ludzki człowiek ,pani Iwona Gnach-Olejniczak doprowadziła mnie do punktu w którym zupełnie inaczej znoszę wizyty u dentysty!
Wielkie DZIĘKUJĘ za wszystko i polecam każdemu!!!

Pani Gnach-Olejniczak uszkodziła mi stawy skroniowo-żuchwowe. Trzy tygodnie po założeniu aparatu (i wyciągów łączących szczękę z żuchwą) moje stawy zaczęły "strzelać". Problem ten utrzymuje się do dziś (minęło 7 lat). Nie pomogły żadne nakładki, szyny i tym podobne akcesoria. Prawda jest taka, że nie eliminują one owej zgryzoty, jedynie nieznacznie łagodzą. Rozwiązaniem jest zabieg chirurgiczny... Pani Gnach-Olejniczak kontynuowała "leczenie" ortodontyczne nie zważając na złe ułożenie szczęk. Zachowywała się, jakby nie było problemu, choć popełniła poważny błąd lekarski. Skutkiem tego mam krzywy uśmiech i bóle szyi. Nierównomiernie rozłożony nacisk szczęk spowodował ...

Pani Gnach-Olejniczak kontynuowała "leczenie" ortodontyczne nie zważając na złe ułożenie szczęk. Zachowywała się, jakby nie było problemu, choć popełniła poważny błąd lekarski. Skutkiem tego mam krzywy uśmiech i bóle szyi. Nierównomiernie rozłożony nacisk szczęk spowodował także wychylenie zębów po prawej stronie oraz pęknięcie szkliwa.
Za uszkodzenie moich stawów skroniowo-żuchwowych słów przeprosin nigdy nie usłyszałam. Tak się ma kreowany przez p. Gnach-Olejniczak wizerunek człowieka kulturalnego i światowego do rzeczywistości.
Nie miała też p. Gnach-Olejniczak skrupułów przed kontynuowaniem pobierania wysokich sum za owo "leczenie". A ja niestety nie posiadałam tej świadomości, co obecnie.
Poprosiłam jednak o spisanie umowy. I cóż? Do jej podpisania nie doszło. Pani Gnach-Olejniczak nieustannie "zapominała" zabrać z domu odpowiedni formularz. Zastanawiam się, jakim cudem człowiek z tak lichą pamięcią zostaje lekarzem...
Pani Gnach-Olejniczak służy czasem, ale tylko w przypadku pseudogwiazdek oraz "rodziny i znajomych królika". Człowieka z ulicy traktuje per noga.

Pani doktor przeprowadziła,wiele lat temu(jeszcze w starym gabinecie),nowoczesne leczenie kanałowe zęba,mojej nieletniej wówczas córce.Plomba trzyma się do dziś,nic się z zębem nie dzieje.Wprost rewelacja-za jedyne 420 zł.!Byłam również jej stałą pacjentką przez jakiś czas. Zraziło mnie do Pani doktor jedynie to,że nigdy nie miała drobnych pieniędzy do wydawania reszty pacjentom i to,że podczas borowania zęba mojej córce, skaleczyła jej dziąsło,więc nie mogła założyć plomby w tym dniu,bo dziąsło obficie krwawiło,więc założyła jej fleczer,za co dodatkowo musiałam uiścić opłatę 40-stu złotych.Zdziwiło mnie to,że nie zastosowała leku Alustin(lek stomatologiczny,hamujący krwawienie w kilka ...

Zraziło mnie do Pani doktor jedynie to,że nigdy nie miała drobnych pieniędzy do wydawania reszty pacjentom i to,że podczas borowania zęba mojej córce, skaleczyła jej dziąsło,więc nie mogła założyć plomby w tym dniu,bo dziąsło obficie krwawiło,więc założyła jej fleczer,za co dodatkowo musiałam uiścić opłatę 40-stu złotych.Zdziwiło mnie to,że nie zastosowała leku Alustin(lek stomatologiczny,hamujący krwawienie w kilka sekund).W tym dniu była w poczekalni duża kolejka.
Sądzę,że Pani Doktor wolała wyznaczyć nam kolejny termin wizyty,aby szybciej rozładować tłum w poczekalni.
Zdarzało się często,że zganiała z fotela jednego pacjenta,aby poczekał na korytarzu,bo musiała znieczulić drugiego.Leczyła hurtowo.Poza tym miła atmosfera.
Mam nadzieję,że Pani Doktor uzna za prawdziwą moją opinię i jej nie usunie,tak jak inne(chyba nie były dla niej korzystne).

Trafilam do kliniki Unident-Union z polecenia.Moj biznesowy znajomy leczy sie tam od dluzszego czasu.Konsultowalam u pani dr Gnach-Olejniczak moja trudna sytuacje z zebami. Przyznam,ze dowiedzialam sie od pani dr takich rzeczy o moich zebach,zgryzie,powodach moich bolow glowy....o ktorych nikt inny do tej pory mi nic nie powiedzial. Klinika Unident Union,pani doktor...cale otoczenie..zrobily na mnie wielkie wrazenie. Dziwia mnie bardzo powyzsze opinie!Nie dam powiedziec zlego slowa!! POlecam!!!

Dziwia mnie bardzo powyzsze opinie!Nie dam powiedziec zlego slowa!!
POlecam!!!