mgr Iwona Grajkowskamgr Iwona Grajkowska - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2

mgr Iwona Grajkowska

Psycholog

Jestem magistrem psychologii ze specjalnością psychologii klinicznej i zdrowia, prowadzę konsultacje psychologiczne dzieci i dorosłych również w nurcie TSR (Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach) oraz zajęcia grupowe z elementami arteterapii.

Posiadam doświadczenie w pracy na infolinii wsparcia emocjonalnego dla młodzieży i dorosłych, współprowadzenia zajęć psychoedukacyjnych oraz TUS (Treningu Umiejętności Społecznych) dla dzieci w spektrum autyzmu. Uczestniczę w szkoleniach z zakresu TSR.. W pracy stawiam na przyjazną i empatyczną komunikację, najważniejszy jest dla mnie szacunek i akceptacja potrzeb każdego pacjenta.

W ramach hobby tańczę tango argentyńskie, śpiewam w chórze oraz stale podnoszę swoje umiejętności społeczne uczęszczając w różnego typu warsztatach rozwojowych.

Zapraszam serdecznie do kontaktu :)

Od 1.09. ruszyły zapisy na zajęcia TUS w czwartki na godz. 17:10 - 200zł - zapisy telefonicznie.

Jestem bardzo zadowolony z wizyty, już wiem co mam robić. Atmosfera wspierająca i życzliwa. Pani psycholog bardzo kompetentna