dr n. med. Iwona Kaczanowska

Dermatolog

1,8

"Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. W roku 1992 uzyskała I stopień specjalizacji z zakresu dermatologii i wenerologii w Klinice Dermatologii w Krakowie, a trzy lata później II stopień specjalizacji w Klinicznym Szpitalu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Warszawie. Tytułem doktora nauk medycznych posługuje się od 1996 roku.
Doświadczenie zawodowe budowała pracując w Specjalistycznym Szpitalu im. Ludwika Rydygiera w Krakowie oraz Szpitalu MSWiA w Warszawie.
Posiada liczne certyfik...

Wizyta przebiegała w okropnej atmosferze . Poprosiłem Panią doktor o konsultacje i ocenę brodawek ,które chciałem usunąć ( miałem już opinie innego lekarza dermatologa, iż brodawki płaskie można usunąć poprzez zamrażanie płynnym azotem ) Pani doktor stwierdziła, iż nie otrzymam od niej skierowania na taki zabieg i jeżeli inni lekarze to wykonują to niech mi wypiszą takie skierowanie . Dostałem receptę na preparat do smarowania twarzy ,który jak się okazało w aptece jest lekiem refundowanym a Pani doktor wypisała go na 100% platyny i naraziła mnie na ogromne koszty bo lek kosztował ponad 150 zł a mogłem zapłacić kilkanaście złotych. Nie polecam NIKOMU tej pani !!!

Lekarz absolutnie nieprofesjonalny, robiący przykre wycieczki osobiste, absolutnie niedopuszczalne nie tylko w tym zawodzie, ale i w ludzkim pojmowaniu. Dla własnego dobra omijać szerokim łukiem.

Ta Pani to najgorszy rodzaj lekarza. Powitała mnie chamsko, mówiąc, że skoro drzwi są otwarte to się wchodzi, a nie czeka na korytarzu. Następnie dała mi formularz do wypełnienia, a po mojej pomyłce (nie uzupełniłam wszystkich rubryk), powiedziała, że mam czytać ze zrozumieniem. Nie zapytała się o okoliczności moich dolegliwości, tylko kazała się rozebrać i pokazać zmiany skórne, po czym stwierdziła, że co trzeci Polak to ma i mam przez tydzień nie jeść słonego, kwaśnego, słodkiego, brać szybkie prysznice i nosić BIAŁĄ BIELIZNĘ. Gdyby Pani doktor przeprowadziła normalną rozmowę to by wiedziała, że nie jem słodyczy. Kiedy zapytałam, czy ma zamiar ze mną porozmawiać, to prychnęła, że przyszłam do niej z pytaniem, więc ona mi mówi, co mi jest i jeśli nie czuję potrzeby, to mogę nie wykupywać maści i mieszanek, które mi zapisała. Jak można wydać osąd nie zapytawszy o nic? Nie polecam!

Tragedia, byłam z 6letnim synem, jedyne co usłyszałam to czemu nie ubezpieczam dziecka które oczywiscie jest ubezpieczone co zostało zweryfikowane w rejestracji. Badanie bez slowa, dziecko rozebrane, ściągane majtki bez uprzedzenia! Tragedia!!! Nie polecam nikomu!

Badanie bez slowa, dziecko rozebrane, ściągane majtki bez uprzedzenia!
Tragedia!!!
Nie polecam nikomu!

Moja wizyta u tej pani nie odbyła się z powodu jej chamstwa. Doprowadziła mnie do ataku nerwicy czego świadkiem była pani kierownik u której złożyłam skarge na zachowanie tej pani. Zastanawiam sie tylko czy ta skarga zostnie potraktowana poważnie. Z wpisów widać, że z kltura tej pani jest problem.

Najlepszy dermatolog jakiego poznałam, bardo polecam, pomijając to, że na początku nie przepadałam za Panią Doktor. Duży plus za nie przepisywanie drogich antybiotyków.

Ogólnie to Pani doktor zbadała i powiedziała co i zaproponowala lek, natomiast poza tym odmówiła badania znamion, bo jak to powiedziała, na to trzeba osobne skierowanie, jakby jedno skierowanie do demartologa nie wystarczało. Jak ją poprosiłem, żeby bez skierowania po prostu sprawdziła czy wszystko jest ok, to powiedziała "ale niuniuś, to przyjdz za tydzien ze skierowaniem". pomijając już fakt, że czekałem ponad miesiac na wizyte i to był najwcześniejszy termin. Pozostało jedynie iść prywatne, a Panią doktor nie polecam, no chyba że ktoś nie ma wyjścia.

Bardzo nieprzyjemna doktor.Wizyta w pośpiechu.w gabinecie spędziłam max 5 min. Nie zainteresowana specjalnie naszym problemem (byłam z córką, noworodek 3tyg ) pobieżnie obejrzała jej znamię i odesłała z "kwitkiem" przy tym niemiła. Szczerze odradzam wizytę u tego "lekarza".

Wizyta przebiegła w wielkim pośpiechu, badanie pobieżne w tempie super-ekspresowym, brak komentarza, brak czasu na odpowiedzi o moje zmiany skórne. Generalnie czułam się jakbym przez te 5 minut w gabinecie lekarce bardzo przeszkadzała w jej czasie i przestrzeni. Pani doktor jest niecywilizowaną i bardzo nieuprzejmą osobą, przez całą wizytę zwracała się do mnie bezokolicznikami (jestem kobietą, mam prawie 40 lat), niektóre komendy wymienię: -Zdjąć! Do majtek, stanik też zdjąć! -Rozebrać się! -Wstać! -Siąść! -Potrzymać włosy! -Pokazać! Wspomnę jeszcze, że oglądanie znamion na całym ciele (oczywiście pozbawionym ubrań i bielizny) odbywa ...

-Zdjąć! Do majtek, stanik też zdjąć!
-Rozebrać się!
-Wstać!
-Siąść!
-Potrzymać włosy!
-Pokazać!
Wspomnę jeszcze, że oglądanie znamion na całym ciele (oczywiście pozbawionym ubrań i bielizny) odbywa się przy oknie w połowie bez osłon - ku uciesze mieszkańców przeciwległego bloku.
Poziom tej wizyty i ogłada lekarki przypomina czasy jaskiniowców, czyli bardzo prymitywne czasy.
Chciałabym, żeby na Panią doktor spłynęła jakakolwiek refleksja gdyż zachowuje się prostacko.
Nigdy więcej do tej lekarki nie wrócę i Państwa przestrzegam.

Pani doktor niestety tytuły i osiągnięcia całkowicie przesłoniły potrzeby pacjenta. Żona przyszła z dzieckiem z kurzajką na stopie do usunięcia. Pani doktor oglądnęła z daleka (!) i przepisała płyn i kazała samodzielnie przez kilka dni usuwać kawałek po kawałku niczym chirurg lub profesjonalny dermatolog narażając dziecko na kilkudniowe cierpienie. Tłumaczyła zalecenia i przebieg kuracji bardzo niezrozumiale i powiedziała, że i tak wróci. Bardzo niemiła w obyciu, dawała kąśliwe uwagi. Tylko zmarnowaliśmy czas i musieliśmy pójść do innego specjalisty ponownie. Unikać jak ognia!