lekarz Iwona Klawitter

Lekarz rodzinny

Dr Iwona Klawitter nic dodać, nic ująć. Dosłownie jest lekarką. Zawsze doradzi, znajdzie czas, podtrzyma na duchu, ze skierowaniami nie ma problemow, metody leczenia są skuteczne i potrafi uśmiechnąć się:) Polecam każdemu Panią Doktorównę Iwonę Klawitter :) Jeden minus-kolejki, ale to zrozumiałe za sprawą fachowej opieki jaką darzy Nas Pani Dr:) Powodzenia i wszystkiego dobrego Pani życzę:) Dziękuję,że Pani jest:) Pozdrawiam innych pacjentów. Karolina Mulawa

Dr Iwona Klawitter nic dodać, nic ująć.
Dosłownie jest lekarką.
Polecam każdemu Panią Doktorównę Iwonę Klawitter :)
Powodzenia i wszystkiego dobrego Pani życzę:)
Dziękuję,że Pani jest:)
Pozdrawiam innych pacjentów.
Karolina Mulawa

Bardzo kompetentna lekarka!!!!Zawsze ma komplet pacjentów , bo jest odpowiednią osobą na stanowisku !!!!!Moja rodzina jest bardzo zadowolona z obsługi Lekarza Rodzinnego o takim podejściu do pacjentów. Elżbieta Konkol

Do tej pory, nie trafiłam na tak dobrego lekarza. Pani doktor z pełnym szacunkiem podchodzi do pacjenta, poświęca tyle czasu ile potrzeba, bardzo dociekliwa, nie pozostawia pacjenta bez diagnozy. Nie ma problemu ze skierowaniami na badania, jeśli sama nie może poradzić kieruje do specjalistów. Szkoda tylko, że pracuje w tej właśnie Przychodni, bo o tej placówce niestety nie mam najlepszego zdania. Panie rejestratorki, dramat, mam wrażenie, że to najważniejsze osoby w tym miejscu. Bardzo lekceważący stosunek do pacjentów, kompletnie niezrozumiała organizacja pracy. Rejestracja na telefon, rano nie działa w ogóle, telefonów się nie odbiera. Obsługa pielęgniarska mało kompetentna i nieprzyjemna. Należę tam tylko dlatego że pracuje Pani doktor Klawitter.