Iwona Kołomańska

2,1
1,8
2,7
1,3

pani "doktor" świadczy też usługi ortodontyczne, o których chyba nie ma pojęcia. nie zajęła się moim problemem, ale doczepiła mi inne, o moim zapominając. za zrobienie dwóćh zdjęć po 80zł =160zł(obowiązkowo!), a oprócz tego "konsultacja" 120zł, która była żenująca. NIGDY WIĘCEJ!!! NIE POLECAM!!!

Uprzejma jest, ale dla pieniędzy zrobi wszystko.Z miłym uśmiechem poinformuje, że jest 7 zębów do leczenia. Co było totalną bzdurą, bo inny lekarz stwierdził, że nie ma żadnych ubytków. Gdzie tu jest etyka, zastanawiam się do podania jej niecnej praktyki do izby lekarskiej.Dziwię się ,że ona ma jakichkolwiek pacjentów,bo jest też słabiutkim stomatologiem.

Ceny kosmiczne. Nie wiem na jakiej podstawie ustalany jest cennik. Z ciekawości sprawdziłem ceny w innych miastach, dużych miastach i okazuje się, że w tym gabinecie są jedne z najwyższych. Radzę szukać alternatywy. To gabinet dla bardzo zamożnych osób.

w celach zarobkowych leczy zdrowe zęby, najlepiej proponująć bardzo drogie koronki

Jestem bardzo zadowolona z usług Pani doktor Kołomańskiej, polecam a zwłaszcza tzw trudne przypadki.

starsza Pani musi zniknąć :) Poważnie mówiąc wygłasza szereg niepotrzebnych opinii. Nie znając problemu wchodzi w rolę lekarza. Drugi problem tej kliniki to ceny. Za jednego zęba (zwykła plomba, bez znieczulenia, ok. 30 minut roboty) skosili mnie na 450 pln. trochę dużo, jeszcze jakąś zniżkę dostałam ;)

Uważajcie !! Tam reklamacji nie uwzględniają !! Pani doktor umywa ręce. Żądajcie pisemnej gwarancji !!

Trafilem do gabinetu, gdyz jest rozleklamowany, a nawet przereklamowany. Mama Pani doktor, ktora 'zawiaduje' caloscia gabinetu i pacjentami jest bardzo niemila - zrowno przez telefon jak i osobiscie. Tu glownie tkwi problem tego gabinetu. Po 2 moich wizytach mialem nieproblem - ulamal mi sie kawalek zeba i bedac jeszcze w kraju (Polsce) chicialem to zalatwic jako wizyte nieplanowa, gdyz zab to jedynka i nie moglem tak tego zostawic - mama Pani doktor z recepcji wybuchla na mnie smiechem mowiac, ze ludzie tabunami czekaja w kolejce a ja 'zadam' wizyty. Jest to jak dla mnie karygodne podejscie do stalego klienta i w tym wlasnie momencie przestalem nim byc. Dodatkowo, w gabinecie wymagany jest zrobienie RTG szczeki, jak sie pozniej okazalo RTG ma byc powtarzane co najmniej co rok - wg. mnie to nieuzasadnione w przypadku standardowego leczenia! Zdecydowanie odradzam wizyte.

Pobrali opłatę 50zł za stwierdzenie, że mój ząb jest do usunięcia i odesłanie mnie do chirurga (bo oni nie umieją usunąć piątki!!!!!) Za co? Do wystawienia takiej opinii zmusili mnie w dodatku do zrobienia rtg wszystkich zębów, pomimo iż miałam przy sobie aktualne (z dnia poprzedniego) zdjęcie wspomnianej piątki i zębów sąsiednich-kolejne 60 zł!!! Wyszłam z nieusuniętym zębem i z brakiem 110zł!!! Skandal! W dodatku starsza pani w rejestracji, nie znając żadnych szczegółów o moim przypadku, w chamski sposób wykrzykiwała na ten temat opinie ("z kosmosu") przy innych pacjentach w ...

Za co? Do wystawienia takiej opinii zmusili mnie w dodatku do zrobienia rtg wszystkich zębów, pomimo iż miałam przy sobie aktualne (z dnia poprzedniego) zdjęcie wspomnianej piątki i zębów sąsiednich-kolejne 60 zł!!! Wyszłam z nieusuniętym zębem i z brakiem 110zł!!! Skandal! W dodatku starsza pani w rejestracji, nie znając żadnych szczegółów o moim przypadku, w chamski sposób wykrzykiwała na ten temat opinie ("z kosmosu") przy innych pacjentach w poczekalni! Dno! Odradzam i ostrzegam!