lekarz Iwona Meca

Internista, Kardiolog

Jest lekarzem inteligentnym, potrafiącym kojarzyć fakty z różnych dziedzin i wyciągać z tego prawidłowe wnioski. W zależności od wieku pacjenta potrafi z nim mówić jak i godać.

Słaby kardiolog i internista.Gdy innemu kardiologowi pokazałem opisane przez Pa nią Doktor usg serca zbadał mnie wykonał usg.To 2-gie badanie usg było badaniem profesjonalnym,szczegółowym.

Pani Iwona Meca to bardzo dobry lekarz,podejście do pacjenta w łaściwe,trafne diagnozy,leczy się u Pani Doktor moja mama i teściowa,wcześniej mąż.Właściwie dobrane leki,super opieka.

Witam, podpisuję się pod wszystkimi pozytywnymi opiniami. Taka lekarka jak Pani Iwona to rzadkość.Wspaniały diagnosta.W renomowanej klinice kardiologicznej w Berlinie lekarze nie chcieli wierzyć,tak trafnej diagnozie którą potwierdziły badania. Byli pełni podziwu i uznania dla Pani doktor z Polski. Dziękujemy z całego serca, jesteśmy wdzięczni losowi, że skierował nas do Pani doktor i że nadal możemy korzystać z Pani opieki. H. S. i Burghard Burow.

Witam, podpisuję się pod wszystkimi pozytywnymi opiniami.

Lekarz z powołania, wspaniały człowiek.

Lekarz z powołania, wspaniały człowiek.

Gdyby Pani doktor była chirurgiem to bez namysłu poddałbym się najtrudniejszemu zabiegowi. To naprawdę lekarz z powołaniem..

To naprawdę lekarz z powołaniem..

Dokładne badania, uprzejma i kompetentna !!! Polecam. Lekarz z powołania !!!

Dokładne badania, uprzejma i kompetentna !!! Polecam. Lekarz z powołania !!!

Wspaniały człowiek,kompetentny lekarz..

Wspaniały człowiek,kompetentny lekarz..

Nie tylko dobry fachowiec ale chyba jeden z ostatnich lekarzy z powołaniem. Pani Iwono, dziękuję za pomoc.

OSOBIŚCIE LĘCZĘ SIĘ U PANI DOKTOR I JESTEM ZADOWOLONA Z WYNIKÓW LECZENIA.JEST BARDZO MIŁA I KOMPETENTNA.