lekarz Iwona Michnikowska-Grzegorczyk

Witam. Pani doktor prowadziła moją ciążę. Jest miła i sympatyczna wzbudza zaufanie ale to tylko tyle z pozytywnych cech. Kiedy nie ma położnej w pokoju obok to cały jej system pracy rozlatuje się. Bardzo często nie chce się jej badać pacjentek i konczy się na słowach. Dzięki niej chodziłam 6 miesięcy z nadżerką bo na wizycie kontrolnej po połogu nie chciało się jej mnie zbadać. Kiedy poszłam zdjąć szwy po cc kazała mi przyjść za kilka dni bo coś jej nie pasowało więc zjawiłam się tak jak ona mi kazała i oczywiście dostałam ochrzan, że zbyt późno przyszłam bo szwy się wrosły. O tabletkach antykoncepcyjnych można zapomnieć. Pani doktor też czasami z lenistwa nie przykłada się do badań w moim przypadku zdiagnozowała brak tętna u dziecka co w szpitalu okazało się nieprawdą a u koleżanki obecnie będącej na ostatnich nogach w pierwszym trymestrze stwierdziła poronienie. Moim zdaniem pani doktor jest dobra na zwyczajne wizyty kontrolne ale nie do leczenia.

Bardzo dobry lekarz. Taktowna i niesamowicie miła.

Bardzo dobry lekarz. Taktowna i niesamowicie miła.

pani doktor jest najlepszym lekarzem jakiego znam,super podejście do pacjenta!!!z czystym sumienim mogę polecić panią doktor!!!oby więcej było takich lekarzy!!!

Pani doktor jest najlepszym lekarzem jakiego znam.wczęśniej chodziłam do innego ktory nieumiał znaleźć powodu dlaczego 2 poronilam.dr.michnikowska po 1 wizycie skierowała na pewne badanie które trafnie wszystko wyjaśniło!dziś jest mamą 2 dzieci które sa dla mnie wszystkim i to dzieki tak szybkiej i trafnej diagnozie,pani dr.michnikowskie.serdecznie polecam kazdej kobiecie tego lekarza.bo jest NAJLEPSZA!

Może i Pani Doktor jest miła i sympatyczna. Ale... spróbujcie poprosić Panią doktor o tabletki antykoncepcyjne. Zobaczycie jaka potrafi być niemila. A do tego... przez 4 lata leczyła mnie na nieregularne okresy... nic tylko brałam luteine. Okresy zaczęły się spóźniać coraz bardziej i były coraz skąpsze. Trafiłam do innego lekarza, który od razy na pierwszej wizycie dał mi skierowanie na badania. Okazało się że mam bardzo wysoki poziom prolaktyny, co uniemożliwia zajście w ciąże. Dostałam tabletki, które niestety nie pomogły. Jutro jade na rezonans magnetyczny głowy, ponieważ jest diagnoza że ...

Okresy zaczęły się spóźniać coraz bardziej i były coraz skąpsze. Trafiłam do innego lekarza, który od razy na pierwszej wizycie dał mi skierowanie na badania. Okazało się że mam bardzo wysoki poziom prolaktyny, co uniemożliwia zajście w ciąże. Dostałam tabletki, które niestety nie pomogły. Jutro jade na rezonans magnetyczny głowy, ponieważ jest diagnoza że to może być guz przysadki mózgowej!!! Ciekawe co by było gdybym dalej leczyła się u "miłej i sympatycznej" pani doktor. Dlatego radze drogie Pani i dziewczyny, jeżeli macie możliwość konsultujcie wszystko jeszcze z innym lekarzem. A wogóle wysłała Pani Michnikowska którąś z Was na badanie krwi na poziom prolaktyny????????????????

Najlepszy ginekolog w mojej miejscowości!!! osobiście i przez telefon odpowiada na wszystkie pytania, bardzo dobry człowiek i lekarz!!! wspaniale prowadzi ciąże! polecam zdecydowanie.A każdy jest tylko człowiekiem i popełnia błedy dlatego nie trzeba zaraz dawać jej negatywnej oceny.U mnie zdecydowanie TAK

Przy wizycie kontrolnej podczas ciąży pani doktor wyczuła tętno płodu który od 4 tygodni był martwy. nie potrafiła zdiagnozować obumarcia ciąży przez co naraziła moje życie na niebezpieczeństwo. Absolutnie NIE polecam tego lekarza!!

Pani doktor to bardzo miła i kompetentna osoba ,bardzo polecam:)

Pani doktor to bardzo miła i kompetentna osoba ,bardzo polecam:)

Moim zdaniem to najlepszy lekarz ginekolog!!!

Moim zdaniem to najlepszy lekarz ginekolog!!!

Kompetentna i życzliwa lekarka z podejściem do pacjenta.

Kompetentna i życzliwa lekarka z podejściem do pacjenta.