lekarz Iwona Napieraj

2,2
2,6
2,6
2,2

Może samo badanie mało przyjemne prawdopodonie związane z dolegliwością, ale zabieg przeprowadzony perfekt. Po zabiegu brak komplikacji i dolegliwości, o jakich opisywały kobiety z taką samą przypadłością jak moja. W moim przypadku polecam.

Odradzam każdej kobiecie. Nigdy nie spotkałam się z tak niedelikatnym badaniem, doktor wręcz mnie szarpała i miała problem ze ciało było spięte. Odpowiada zdawkowo, nie tłumaczy dolegliwości czy tego co robi podczas badania, woli sama komentować cicho pod nosem, a z wizyty wychodzi się obolałym. Zdecydowanie najmniej uprzejmy ginekolog z jakim się spotkałam

Najmniej delikatny i uprzejmy lekarz u jakiego bylam. Brzuch po zwyklym kontrolnym badaniu bolal jeszcze na drugi dzien. W czasie badania Pani doktor nie mowi nic poza komendami, co wprowadza troche stresujaca atmosfere. Poproszona o wyjasnienie ew. Zmian w organizmie odpowiedziala 2 zdaniami i powiedziala do widzenia. Drugi raz nie pojde i na pewno nie chcialabym zeby kiedys mnie leczyla.

Najmniej delikatny i uprzejmy lekarz u jakiego bylam.
Brzuch po zwyklym kontrolnym badaniu bolal jeszcze na drugi dzien.

Drugi raz nie pojde i na pewno nie chcialabym zeby kiedys mnie leczyla.

to jakaś pomyłka nie lekarz NIE POLECAM

to jakaś pomyłka nie lekarz NIE POLECAM

Przez tą kobietę o mało nie straciłam maleństwa!!! powinni odbierać uprawnienia takim osobom! Podczas przyjęcia do szpitala pani doktor na badaniu USG NIE ZAUWAŻYŁA jak bardzo jest obwinięty pępowiną! Dobrze, że poród odbierał inny lekarz i podjął decyzję o CC. Nie potrzebne tylko 7 godzin mordęgi a dzidziuś był już siny i mało co a było by nieszczęście. ODRADZAM wszystkim rozsądnym kobietom !!!!!!!

Oby wszyscy lekarze podchodzili do zawodu tak jak pani doktor

Oby wszyscy lekarze podchodzili do zawodu tak jak pani doktor