prof. dr hab. n. med. Iwona Niedzielska

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Nareszcie znalazłem lekarza !!!. Naczekałem się długo ale już nie zmienię gabinetu. Profesjonalizm jakiego każdemu życzę, to nie tylko chirurg szczękowy ale lekarz znający się na medycynie, potrafiący powiązać inne moje schorzenia z problemami dentystycznymi. Przedstawia wiele sposobów leczenia w prosty, przystępny sposób. Efekt leczenia doskonały. I miło popatrzeć:)

PRZEDE WSZYSTKIM MA COŚ W SOBIE CO WZBUDZA ZAUFANIE OD RAZU PO WEJŚCIU MOŻNA SIĘ PRZED NIĄ OTWORZYĆ NIE JEST BUFONEM JAK WIĘKSZOŚĆ Z JEJ ŚRODOWISKA TAK JAK W ANKIECIE KTÓRĄ WYPEŁNIŁAM MA DUŻO CZASU DLA PACJENTA JEST DOCIEKLIWA UMIE ŁĄCZYĆ STOMATOLOGIE Z MEDYCYNĄ OGÓLNĄ ZNA SIĘ NA TYM WYPROWADZIŁA MNIE OSTATNIO NIE TYLKO Z CHOROBY Z JEJ SPECJALNOŚCI ,ALE I ZROBIŁA COŚ ZA INNYCH DO KTÓRYCH CHODZIŁAM 20 LAT CHYBA I UZNAŁAM ,ŻE TAK MA BYĆ A ONI MNIE W TYM UTWIERDZALI ŻE MAM TAKI ORGANIZM

Muszę napisać osobno a nie pod poprzednią opinią mimo, że chcę się do niej ustosunkować.Przede wszystkim ten kto to napisał nie jest na pewno pacjentem i na pewno nie zna pani Docent. Prawdopodobnie się pomylił co do osoby. Jestem pracownikiem Pani docent a zarazem Jej pacjentem. Ona (jeżeli mogę tak napisać) jest po prostu aniołem. Najbardziej kompetentnym lekarzem, chirurgiem i naukowcem. Stąd nie mogę się zgodzić z tą oceną- wydaje mi się że ktoś się pomylił. Jeśli jednak nie pojawi się żadne sprostowanie my pracownicy katedry i kliniki postaramy się dowiedzieć kto był reżyserem psucia komuś najlepszej opinii jaką można mieć. Dziękujemy Pani Docent za to że Pani jest. Mamy nadzieję że Pani to czyta (z wyjątkiem poprzedniej opinii)

Byłem usunąć ósemkę (lewa góra)- zabieg był wykonany precyzyjnie, a co najważniejsze prawie bezboleśnie. Do tego super atmosfera w gabinecie, miło, przyjemnie no i oczywiście fachowo. Polecam - naprawdę warto.J.S.

widziałam w poczekalni wiele osób, które trafiają do Pani doktor z gabinetów sławnych lekarzy i ona naprawia to co inni zepsuli bez komentarza. byłam jedną z nich. leczył mnie okrojony sławą lekarz, któy wziął ode mnie dużo pieniędzy,wypełnił zeby kanałowo osadził mosty porcelanowe i wszytsko zaczęło mi się ruszać. do nieczego sie nie poczuwał. dużo musiałabym opowiadać ale nie chcę. jestem i będę dozgonnie pajcnetką tej wspaniałej, mądrej pani docent. jestem zachwycona jej podejściem. renata

Okazalo sie, ze Pani doctor proponuje mi zupelnie zbedny zabieg(potwierdzone prize 3 innych lekarzy) Mysle , ze patrzenie na pacjenta jak na work pieniedzy nie jest w porzadku.

Mysle , ze patrzenie na pacjenta jak na work pieniedzy nie jest w porzadku.

Miałam trzy razy chirurgicznie usuwaną ósemkę. Strasznie się bałam. Pani doktor bardzo miła, uprzejma, robi wrażenie i jest profesjonalna. Ma bardzo osobiste podejście. Szczerze polecam, jeszcze nie spotkałam takiego fajnego lekarza ;) Agata

Nareszcie trafiłam do LEKARZA !!! Wie wszystko, chociaż mówi że wszystkiego nikt nie wie. Trzeba się trochę naczekać na termin wizyty ale warto, polecam. Anka

Nareszcie trafiłam do LEKARZA !!!
Anka

Szczerze polecam, Pani doktor bardzo poważnie podchodzi do pacjenta, szczerze chce pomóc, nie zbywa tylko wypisaniem recepty jak inni, poza tym ma naprawdę ogromną wiedzę i rozumie ,że rózne mogą być objawy jednej choroby. Szczerze polecam

nie tylko mam piękny uśmiech ale również jestem młodsza o 20 lat-wstryzknęła mi pani docent botoks i wypełniacze i nie mam twarzy maski. Robi to bardzo delikatnie. Zęby boskie.