dr n. med. Iwona Olszok

No cóż pytanie do Dziewczyna - moglabys zdradzić co to za choroba pasożytnicza cię męczyła? Jestem bardzo ciekawy bosam cierpiałem na ToksoKaroze nie mylić z ToksoPlazmozą :) Panią doktor poleciła mi doktor Małgorzata Dziedzic - miałem się leczyć z tego schorzenia w warunkach szpitalnych pod opieką pani O. niestety sposób w jaki zostałem potraktowany w rozmowie telefonicznej zakrawał na skandal: zero uprzejmości ba to była arogancja do tego odmówiła leczenia ToksoKarozy w warunkach szpitalnych. Powiedziała , że T leczy się w domu co jest bzdurą bo na początku leczenia występuje Reakcja Jarischa-Herxheimera od postaci łagodnej do ciężkiej... Słyszałem, że pani O. specjalizuje się tylko w leczeniu boleriozy i zasadniczo tylko na tym się koncentruje... inne choroby zakaźne do których zalicza się też przecież choroby pasożytnicze ją w ogóle nie interesują... a kultura osobista i empatia w rozmowie przez telefon zero.

Pani doktor, mimo ze to jej specjalizacja, nie potrafi rozpoznac choroby pasozytniczej. Polecil mi ja inny lekarz, ktory ta chorobe u mnie rozpoznal (pediatra), gdyz on nie mial doswiadczenia w leczeniu z tego doroslych. Pani Doktor mimo iz powiedzialam jej wprost co mi dolega i przez co cierpie od roku (objawy ksiazkowe) z kilku juz zlych morfologii nic nie umiala wywnioskowac i twierdzila ze to jelito drazliwe, a moze zoltaczka. Gdy powiedzialam, ze leki na jelito mi nie pomagaja, a na pasozyty daja ulge, ze nie zaplace za wizyte i nie chce jej recepty, bo wystawila zla diagnoze, zaczela wrzeszczec ze mam jej dac te sto zloty, ze sie naczytalam w internecie o pasozytach i ze mam cos z glowa... Nie interesowalo jej w ogole to co mowie i aby mnie wyleczyc, a tylko te 100zl! Dzis lecze sie u parazytologa w Warszawie Dr.O., ktory od razu wdrozyl mi leczenie na podstawie samych objawow i morfologii, po ktorych nie mial watpliwosci co mi jest. Badania zrobilam sama dla siebie i wyszly faktycznie pasozyty. Wstyd, ze ta Pani jest ordynatorem na oddziale zakaznym i wspolczuje ludziom bedacym pod jej opieka... Zero godnosci, empatii i doswiadczenia w leczeniu tak popularnego schorzenia (czego ludzie nie sa swiadomi, bo wmawia sie im inne choroby, m.in. wlasnie jelito drazliwe).

Bardzo dobry lekarz któremu zależy na pacjencie i zna się na tym czym się zajmuje . Lekarz godny polecenia

Lekarz godny polecenia

Brak zainteresowania pacjentem. Dziwne praktyki dotyczące przyjmowania na oddział szpitalny tzn decyduje o tym telefonicznie Pani Ordynator do której można dzwonić i 2 tygodnie. Ulubionym miejscem spotkań tej Pani jest gabinet prywatny. Nie polecam !!!

Brak zainteresowania pacjentem.
Ulubionym miejscem spotkań tej Pani jest gabinet prywatny. Nie polecam !!!

Byłem u pani doktor Iwony Olszok dwa razy z synem. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Przeprowadziła kompleksowe badanie wątroby. Normalnie by była potrzebna biopsja wątroby ale od jakiegoś czasu jest nowa alternatywna metoda, która się nazywa Fibroscan. Pani doktor ma w gabinecie takie super urządzonko, które beboleśnie, podobnie jak USG bada wątrobę. Samo badanie nie było tanie (ok 300 zł) ale żadnego bólu i powikłań po biopsji. Polecam ten sposób badania wątroby i to na miejscu, na Śląsku w Raciborzu.

bardzo dobry lekarz i sumiennie wykonuje swoja prace

bardzo dobry lekarz i sumiennie wykonuje swoja prace

Byłem u Pani doktor dwa razy, pierwsza wizyta 50zł, przyniosłem wyniki na podstawie których przepisała mi lek ziołowy na wątrobę, dostępny bez recepty i kazała przyjść z nowymi wynikami za miesiąc. Druga wizyta 70zł, wyniki bez zmian i zalecenia również bez zmian. Zrezygnowałem, gdyż szkoda pieniędzy za przepisanie leku dostępnego bez recepty.

+ Rzeczowa, kompetentna. - nieco oschła.

+ Rzeczowa, kompetentna.
- nieco oschła.

Lekarz z powołania,mało jest takich lekarzy oddanych pacjętowi.Polecam.

Lekarz z powołania,mało jest takich lekarzy oddanych pacjętowi.Polecam.

Bardzo dobra lekarka, konkretna, trafnie stawia diagnozę. Przepisane leki szybko działają, takżę choroba znika jak ręką odjął.