lekarz Iwona Piwowarska

Reumatolog

Zdecydowanie polecam ,bardzo dobre podejście do pacjenta,świetny specjalista 3 x tak

bywałem u bardziej mniej konfliktowych lekarzy

bywałem u bardziej mniej konfliktowych lekarzy

Pozytywnie działa na pacjenta, zawsze uśmiechnięta, potrafi rozdzielić sprawy osobiste od sposobu podejścia do pacjenta. Super lekarz, kompetentna i życzliwa :)

Od lekarzy wymagamy zrozumienia, trafnie postawionej diagnozy oraz szacunku do nas samych. Pani doktor spełnia wszystkie wymogi które dobry lekarz powinien mieć. Jest miła, sympatyczna, każdemu poświęca odpowiednią ilość czasu oraz jest świetnym fachowcem w swojej dziedzinie.

żle IJBHIHB hidnknk k2jni2jhrifnkf aknkan ankn ank kk

żle IJBHIHB hidnknk k2jni2jhrifnkf aknkan ankn ank kk

Bardzo dobry specjalista, godny polecenia...:)

Bardzo dobry specjalista, godny polecenia...:)

No wiec ja powiem z innej strony,nie slucha co dolega,zadaje pytania wogole nie zwiazane z chorobą,nie jestem zadowolona ani z leczenia ani z traktowania.Nie polecam.

Zdecydowanie polecam, rzetelne i uczciwe podejscie do tematu, zainteresowanie pacjentem w trakcie leczenia, skierowanie do odpowiednich specjalistów, możliwośc kontaktu na każdym etapie leczenia, pełen profesjonalizm, niezwykle miłe podejście.

Bardzo kompetentna, konkretna oraz bardzo życzliwa i miła dla pacjenta

Bardzo kompetentna, konkretna oraz bardzo życzliwa i miła dla pacjenta

polecam gorąco dr Piwowarską. Z moim problemem zdrowotnym uporała się bardzo fachowo i w krótkim okresie czasu. Wspaniała Pani doktor o wielkiej wiedzy i wspaniałym podejściu do pacjentów!!!