lekarz Iwonna Grzegorzewska

Internista, Pediatra

nie polecam znam bardziej przystepnych i kompetentnych

nie polecam znam bardziej przystepnych i kompetentnych

Od lat korzystamy z usług Dr Grzegorzewskiej. Zdarzało się nawet tak, że dzwoniliśmy z zagranicy w środku nocy i zawsze znalazła dla nas czas. Nasze dzieci idą do niej bez oporu, a leczenie jest skuteczne. Doktor zawsze znajdzie czas na szybki żart i ceny też ma uważam dość konkurencyjne.

NIE POLECAM ZŁA DIAGNOZA ,ZŁA INTERPRETACJA WYNIKÓW.

NIE POLECAM ZŁA DIAGNOZA ,ZŁA INTERPRETACJA WYNIKÓW.

DR Grzegorzewska nie wzbudziła mojej sympatii, po pierwsze dwugodzinne opóżnienie mimo, ze wizyta była umówiona na 19 zostaliśmy przyjęci o 21, po drugie diagnoza wydana została z wahaniem, może zapalenie oskrzeli, może nie, nie była zdecydowana, po trzecie jak można na kaszel zapisać 5 rodzai syropów nie ma jednego skutecznego???

Jest bradzo dobrym lekarzem, nie zamieniłabym Jej na nikogo innego

Jest bradzo dobrym lekarzem, nie zamieniłabym Jej na nikogo innego

Cudowny lekarz.Mogę go polecić z czystym sumieniem.Leczy nie tylko moje dzieci ale i również nas dorosłych.Nie przypisuje od razu antybiotyków a to dla mnie bardzo ważne.Potrafi wszystko w bardzo jasny sposób wytłumaczyć, nigdy nas nie zbyła.Nawet w nocy jak dziecko ma wysoką temperaturę wiem, że do taj Pani doktor mogę zadzwonić i prosić o poradę. Poświęca nam tyle czasu ile potrzebujemy. Moje dzieci nie boję się tam jeździć i nie stresują się przed każdą wizytą. Żałuję tylko że czasem na szczepienie muszę jechać do swojego Ośrodka Zdrowia i użerać się z tamtejszymi lekarzami.Gdybym mogła, nie korzystałabym w ogóle z ich pomocy.

bardzo dory lekarz i zawsze pomorze moim dzieciom ktore bardzo czesto chorują

bardzo dory lekarz i zawsze pomorze moim dzieciom ktore bardzo czesto chorują

Najlepsza lekarka na świecie potrafi znalezc przyczyne i rodzaj choroby w kazdym przypadku .Potrafi zdiagnozowac zakrzepice bez usg ,alergie bez testów i wiele innych chorób gdzie specjalisci w danej dziedzinie mają z tym problem poza tym zawsze trafi w sedno choroby z lekami i nie ma potrzeby ich zmieniac zawsze pomogą !