Izabela Chmielewska

Dermatolog

2,9

Brak szacunku dla pacjenta i brak kompetencji. Zdecydowanie nie polecam, jest wielu lepszych lekarzy na rynku.

NIe przyjemna wredna lekarka byłam raz i zrezygnowałam po tym jak powiedziała mi że mi nie pomoże bo nie ma leku na mój trądzik...

od kilkulat leczę się u dermatologów.bez skutku.po raz pierwszy p.dr chmielewska wysłuchała i obejrzała moje zmiany,nie wydziwiała że to lata przejściowe i musi tak być.miła,bardzo dociekliwa.widać ,że lubi swoją pracę i ma zapał do leczenia.rzeczowa,wspaniała lekarka!stawia trafną diagnozę!żałuję,że tak późno do PANI DOKTOR trafiłam.baba z trzemeszna

POLECAM. WYLECZYLA MNIE PANI DOKTOR. śWIETNE PODEJŚCIE DO PACJENTA.

POLECAM. WYLECZYLA MNIE PANI DOKTOR. śWIETNE PODEJŚCIE DO PACJENTA.

Bardzo nieprzyjemna pani doktor, nie pomogła w chorobie. Potrafi nawet wyzwać pacjenta

Pani doktor wyleczyła mnie ,opisała mi bardzo dokładnie moją chorobę oraz wytłumaczyła mi co mogę jeść i co mogę zrobić żeby nie powracała.

Pani Doktor jest mila,uprzejma i kompetentna.Polecam kazdemu,nie zyczac oczywiscie choroby!

Polecam pania doktor :)Wyleczyla mnie ,z czego sie bardzo ciesze :)Serdecznie wszystkim polecam!