lekarz Izabela Misiak-Boike

Neurolog

Miałam szczęście, że kiedy zachorowałam trafiłam na Nią. Mocno zaangażowana, rzeczowa, bardzo pomocna-łatwiej z takim lekarzem obłaskawia się chorobę.

Polecam wizyty u pani doktor,ale właśnie to "ale" dobrze by było gdy lekarz prowadzący był na bieżąco z funkcjonowaniem służby zdrowia.Na myśli mam skierowania na różne zabiegi wspomagające funkcjonowanie nr.rehabilitacje .Dostałam pakiet do wykorzystania z dużym uśmiechem wyszłam z gabinetu z nadzieją na zdrowie.Kiedy zaczęłam dzwonić,jeździć po przychodnich różnych okazało się,że terminy są tak odległe,nie mam szans na leczenie już w tym roku.Może następna wizyta z tego powodu u psychiatry,bo z pracy pewnie będą chcieli mnie zwolnić gdyż nie jestem już tak funkcjonalnym pracownikiem.Przykre,ale prawdziwe.Polskie realia leczenia.

Co do kompetencji to wydaje się być w porządku, ale kobieta niemiła, chyba, że trafiłem na zły dzień. Ironia wobec pacjenta w kiepskim stanie jest jednak mało eleganckie.

To pierwszy lekarz, który pomógł mi w mojej migrenie. Wcześniej dr Bryndal prawie by mnie "zabił" aplikując tabletki, na które jak się okazało byłam uczulona. Jedynie moja czujność po ich zażyciu nie spowodowała wiekszych konsekwencji.

lekarz , którego spokojnie mogę polecić innym polecenia

lekarz , którego spokojnie mogę polecić innym polecenia

Wspaniała Pani Doktor. Bardzo dobry fachowiec.Potrafi pomóc i doradzic człowiekowi w chorobie. Jesli nie jest pewna diagnozy kieruje na konsultacje i badania .Oby jak najwięcej takich specjalistów których interesuje los pacjenta.Pozdrawiam i życze dalszych sukcesów pacjent.

Super specjalistka w swoim fachu Polecam

Super specjalistka w swoim fachu Polecam

Kompetentny specjalista, nieskażony rutyną i uprzedzeniami. Mam pełne zaufanie.

Kompetentny specjalista, nieskażony rutyną i uprzedzeniami. Mam pełne zaufanie.

Zdecydowanie jestem na TAK.Lekarz kompetentny, mozna mu zaufać.

Zdecydowanie jestem na TAK.Lekarz kompetentny, mozna mu zaufać.

Pani doktor nie była w stanie rozpoznać stwardnienia rozsianego, kierując na rtg kręgosłupa i przepisując tabletki,które oczywiście nic nie pomogły!Dobrze,że poszłam do innego neurologa,który nawet bez wyniku rezonansu umiał postawić właściwą diagnozę. Szczerze odradzam.