Izabela Purcel

Dermatolog, Wenerolog

Pani Doktor okazała się całkowicie bezurzytecznym, niekompetentnym, pseudo specjalistą, który po 3 sek obserwacji stwierdza ze na daną dolegliwość nie ma lekarstwa i szukając odpowiedniego preparatu w katalogu który jej zdaniem "może pomóc ale nie musi" oznajmia iż powinienem udać się do "lekarza specjalisty". Zdecydowanie nie polecam lekarza który swoją prace traktuje rutynowo a pacjentów przyjmuje chyba "na akord".

bardzo fachowa pomoc w mojej chorobie, dobra szybka diagnoza bardzo uprzejma wszystkim polecam

Witam, bylem u pani Doktor. Ogólnie sympatyczna Pani przypisala mi lek, który początkowo pomógł. Po wizycie kontrolnej zaznaczyłem ze poprzednie schorzenie skóry zniknęło, ale pojawiło się coś na kształt wrzodu w tym samym miejscu. Pani Doktor powiedziała ze z tym mozna zyc i mam sobie posmarować maścią i zejdzie. Już miesiąc nie znika niestety. Ide do innego lekarza na kurpińskiego. Moze pomoze.

W wieku niespełna 22 lat zaczęły mi wypadać włosy, więc się udałem do tej pani. Ogółem sprawia dobre wrażenie, jest sympatyczna i miła, jednak nie potrafiła sprecyzować co to może być, zasugerowała tylko, że zakola i przepisała jakiś lek. Leku nie używałem, a włosy po jakimś czasie przestały wypadać, więc diagnoza okazała się nietrafna. Dodam, że włosy mam nadal, tylko nie takie sztywne (jak igły) niż kiedyś. Zakoli nie posiadam. Są geste, nie przerzedzone. Było to 3 lata temu. Można polecić, jeśli się chce pogadać z piękną kobietą, bo taką ...

Można polecić, jeśli się chce pogadać z piękną kobietą, bo taką ją zapamiętałem :)

moja choroba została źle zdignozowana, pomimo tego, że jest to badzo typowe schorzenie

Mój problem został zbagatelizowany. Ostatecznie wyszło na to, że diagnoza okazała się zupełnie nietrafiona.

Zachowanie Pani doktor względem osób starszych pozostawia wiele do życzenia.

Zachowanie Pani doktor względem osób starszych pozostawia wiele do życzenia.

Pełen profesjonalizm, szybkie leczenie dodatkowo utrudnione w wyniku komplikacji po lekach od wcześniejszego lekarza, których obecnie się juz nie przepisuje! mimo to Pani dr wiedziała co robić :))