lekarz Izabela Weryho-Darowska

Alergolog, Pediatra, Pulmonolog

2,9

Polecam Panią Doktor. Bardzo dobrze się mną zajęła i dobrała leki. Poświęca czas i słucha, przez co wiem, że trafiłam w końcu na świetnego specjalistę.

Jestem bardzo zadowolona z opieki Pani Dr. Kompetentna osoba, tłumaczy chorobę i jak będzie przebiegać leczenie. Wreszcie mogę normalnie funkcjonować :-) Polecam

Specjalista godny polecenia. Po kilku latach źle leczonej astmy w końcu czuję się lepiej. Dziękuję pani doktor!

Bardzo miła Pani. Jestem bardzo zadowolony. Chciałem swoje stare leki, ale doktor zaproponowała mi inny lek, co na początku nie wzbudziło mojego entuzjazmu. Dzisiaj stwierdzam, że ta zmiana była rewelacyjna. Dziękuję

Konkretnie i na temat. Wizyty przebiegają bez zbędnych pogaduszek. Najważniejsze że jestem dobrze "prowadzona" Na ploteczki wybieram się do koleżanki a nie do lekarza.

Konkretna i rzeczowa Pani, wizyta przebiegła bez "zbędnych czułości", ale w miłej atmosferze. Doktor przepisała mi leki ponad 2 tygodnie temu, może za wcześnie by wysuwać wnioski, ale czuję się lepiej.

W końcu trafiłam na kompetentnego lekarza. Pani doktor przeprowadziła ze mną szczegółowy wywiad i w końcu ustaliła co mi szkodzi. Testy potwierdziły jej przypuszczenia. Pani doktor była miła i cirpliwa, oby tylko tacy lekarze lekarze pracowali w Enelmedzie.

Leczyłam sie u pani Doktor 3 lata , i całe odczulanie poszło na marne. Pani doktor jak ma zły chumor ,wrzeszczy na pacjentów i zle traktuje ,nawet starsze osoby. Nie wyrozumiała , nie słucha pacjenta ,ma bezpodstawne wybuchy złości , przerwała mi odczulanie i powiedziała ze zakonczone odczulanie i leczenie,darła sie i wrzeszczała. Zmarnowałam czas i zdrowie NIE POLECAM !!!!

Wstrętna baba! Podejście do pacjęta jak za komuny. Siedzi taka wyrośnięta ropucha w białym fartuchu i udaje, że jest Bogiem medycyny. Dziwię się, że w prywatnych przychodniach, za które pacjenci płaca pieniadze, sa zatrudniani tacy ludzie. Bylam pierwszy i ostatni raz. Nie podoba mi sie takie podejscie do pacjenta. Oby ta pani nie zagrzala miejsca w Enelmedzie wroclawskim za dlugo. Wstretny babsztyl i tyle.

Okropnie nie miła pani brak wiedzy, nie słucha pacjentów lekceważy i popija kawę !!!!!!!