lekarz Jacek Balicz

1,9
2,2
2,1
1,9

Lekarz bardzo nie mily co do pacjentek bylam na wizycie kontrolnej u niego po zabiegu zobaczył moje badania i stwierdził że wszystko jest ok i ze to wszystko. Mówię że chciałabym żeby mnie zbadał po zabiegu mówi że wszystko jest ok i nie ma takiej potrzeby a jak powiedziałam ze chce badania to powiwdzial ze nie trzeba i ze pacjentki czekaja bylam 2 minuty w gabinecie. Bardzo nie sympatyczny doktor nie polecam nikomu

Pan Doktor nieuprzejmy, czepia się wszystkiego, ocenia z góry. Przyszłam zmienić tabletki ponieważ 3 razy już dostałam je bez badania i źle się po nich czułam. Powiedział, że jestem niezdecydowana, bo coś mi cały czas nie pasuje, ale w momencie w którym nie dostałam dobrze dopasowanych leków i nie byłam w stanie po noch funkcjonować ciężko o to żebym na siłę je przyjmowała. Inny lekarz pod nieobecność Pana doktora zrobił mi wszystkie badania i przepisał dobre tabletki, które przyjmowałam przez 4 miesiące. Na kolejnej wizycie, która była rzekomo potrzebna do wypisania kolejnej recepty pan doktor stwierdził, że mam nie słuchać innych lekarzy, bo przepisano mi rzekomo tabletki antykoncepcyjne "dla starej babci" i zmienił mi je znowu.

Nieprzyjemny i mało profesjonalny. Badanie przeprowadzone dość agresywnie. Nie informuje podczas USG co widzi na monitorze. Nie zauważa torbieli, która była widoczna podczas wcześniejszych wizyt. Przepisuje w ciemno leki nie robiąc wymazu. Nie polecam Polecam omijać szerokim łukiem

Nie polecam
Polecam omijać szerokim łukiem

Czas oczekiwania na termin wizyty był krótki, a przebiegła pozytywnie. Doktor cały czas rozmawiał ze mną rozmawiał, co zdecydowanie zmniejszyło stres. Wykonał potrzebne badania, podał przyczynę dolegliwości, przepisał stosowne leki i powiedział co robić dalej, dał wskazówki i rady.

Pan doktor bardzo niekompetentny. Pomylił torbiel z pęcherzykiem ciążowym, kazał mi przyjmować tabletki antykoncepcyjne co doprowadziło do poronienia w 7/8 tc. Podczas badania rzekomego torbiela, nawet mi go nie pokazał, nie powiedział jakiej jest wielkości, nie wyjaśnił absolutnie nic. Oznajmił, że owy "torbiel" jest i tyle, i trzeba przyjmować leki. Zero dodatkowych badań.

Chamskie odzywki oraz docinki. Badanie trwało może 1.5 minuty, nie zostałam poinformowana o wynikach oraz dalszym postepowaniu. Szczerze uciekłam jak najszybciej z gabinetu. Po tej wizycie mam uraz do ginekologów - szczerze nie polecam tego "doktora".

Chamskie odzywki oraz docinki.
Szczerze uciekłam jak najszybciej z gabinetu.
Po tej wizycie mam uraz do ginekologów - szczerze nie polecam tego "doktora".

Ginekolog godny polecenia. Podejście do pacjenta super. Jest bardzo uprzejmy . Wszystko mowi i tlumaczy .

Uważam że jest to ginekolog godny zaufania . Jakie ma podejście pacjent takie ma lekarz . Bada dokładnie i o wszystkim informuje . Odpowiada na każde pytanie . Jest kompetentną osoba. Jest uprzejmy i godny polecenia .

Niestety ale nie mam zaufania co do leczenia, ponieważ badanie było bez wziernika, zbadał tylko brzuch i zrobić 3sekundowe usg. Komunikacja z pacjentem zerowa. Nie rozmawia co widzi, co wyszło i nie tłumaczy nic. Po co przepisywać leki w ciemno nie robiąc wymazu i nie oglądając kanału rodnego. Pan doktor ma też dziwne, głupie docinki do pacjentek. Nie powinno się tak głupio żartować z infekcji lub choroby.

Wybrałam tego lekarza ponieważ zależało mi na potwierdzeniu ciąży. Termin oczekiwania na wizytę krótki. Na wstępie zostałam poinformowana, że jestem nieodpowiedzialna ponieważ zaszłam w 3 ciążę po 2cc (mimo że minęło 6lat od ostatniej). Reszta wizyty przebiegła ok. Dostałam skierowanie na badania i umówiłam się na kolejną wizytę. W sumie byłam u Pana doktora 3 razy. Na trzeciej ostatniej wizycie przypomniało się lekarzowi, że miałam już 2x CC i straszył mnie śmiercią. Myślę że to podejście jest bardzo nie na miejscu. Można poinformować o ryzyku ale nie w taki niemiły sposób. Tym bardziej że mamy takie czasy gdzie 3cc to nic nowego i nadzwyczajnego.