nieodpowiedzialny przepisuje silne hormony nie przeprowadzając monitoringu nawet kiedy nalegałam nie chcial zrobic usg tylko kazał brac dalej ostatecznie wyladowałam w szpitalu z silna hiperstymulacją jajników zagrazajaca zyciu.wnioski wyciagnijcie same!!!

Jest arogancki w stosunku do pacjentek. Mało delikatny podczas badania,sprawia ból. Co do jego wiedzy i doświadczenia nie umiem ocenić.Słyszałam różne opinie na jego temat. Jednak moje osobiste doświadczenie z tym lekarzem spowodowało że mam nadzieję już nigdy nie spotkać się z nim, bo to co przeszłam na trakcie porodowym o mało nie przypłaciłam tego życiem.

Zmieniłam lekarza prowadzącego ciąże w 20tc właśnie na dr Banasia i nie żałuje. Do prowadzenia ciąży-zdecydowanie godny polecenia, w innych sytuacjach-nie wiem.

Witam. Pan doktor jest rewelacyjnym lekarzem i powiem szczerze, że zawdzięczam mu fakt, iż nadal posiadam obydwa jajniki. Jest godny zaufania i co naprawdę ważne niezwykle delikatny przy badaniach. Polecam!!!

Dziś byłam pierwszy raz u dr Jacka Banasia.Widział że jestem zestresowana i nie przejął się tym zanadto.Na codzień pewnie ma dużo zestresowanych podobnie jak ja pacjentek.Powiedział tylko tyle:"spokojnie proszę się przygotować".Był miły,uprzejmy.Wytłumaczył mi podczas badania co mam robić.Przed wizytą bardzo się denerwowałam ale po wizycie już odetchnęłam z ulgą.

jest bardzo ok chodziłam do niego całą ciążę i choć była zagrożona to urodziłam w 38 tygodniu a jak leżałam w szpitalu to zaglądał do mnie codziennie

rzeczowy,przekonywujący, bezpośredni i przez to budzący zaufanie

rzeczowy,przekonywujący, bezpośredni i przez to budzący zaufanie

Jestem bardzo zadowolona z tego lekarza, który prowadził 2 moje ciąże. Kiedy tylko nastąpiły jakieś problemy jego reakja była natychmiastowa. jest doktorem bardzo delikatnym w badaniu, kompetentnym, gotowym na odpowiedzenie na kazde pytanie. Polecam!

Lekarz godny polecenia, świetny specjalista.

Lekarz godny polecenia, świetny specjalista.

nie narzekajcie lekarze robia co moga. jak by nie oni to by mas nie bylo, po za tym tyle ludzi co oni lecza to maja dpbre nerwy? pozdrawiam