lekarz Jacek Buda

Urolog

Naprawde dobry lekarz, rozwiam moje obawy, profesionalny, z poczuciem humoru. Polecam każdemu.

Wspaniały człowiek i lekarz, profesjonalne podejście do pacjenta i do rodziców, pełen uczucia i troski o małego pacjenta. Wspaniale wszystko tłumaczy i cierpliwie odpowiada na pytania. Życzę sobie i innym, aby takich lekarzy było jak najwięcej, pełnych pasji i zaangażowania. Serdecznie dziekujemy Panie doktorze :)

Wspanialy, budzacy zaufanie lekarz. Poswiecil mi bardzo duzo czasu i odpowiedzial na kazde pytanie, zdecydowanie polecam !

Byłam operowana przez doktora Budę. Wspaniały lekarz, budzący zaufanie,perfekcjonalista w każdym calu! Za leczenie, opiekę medyczną a także wsparcie psychiczne jestem panu doktorowi dozgonnie wdzięczna.Chciałam w końcu też napisać jakąś cegiełkę dzieląc się informacjami o leczeniu, aby polecić innym tego wspaniałego urologa.Polecam bardzo mocno, prawdziwy profesjonalista! Ewa B.

Bardzo sympatyczny doktor.Wyleczył mojego 17 letniego syna.wszystko zawsze nam wytłumaczył i poświęcił tyle czasu ile było potrzeba.Polecam go bardzo.

Lekarz kompetentny, poświęca czas pacjentowi, wysłucha problemu, przeprowadza dokładny wywiad. Polecam tego lekarza każdemu.

Lekarz, który sam dzwoni do pacjenta. Po operacji odwiedza nawet kiolka razy dziennie. Wcześniej nie spotkałam się z taka reakcja u żadnego innego lekarza.

Jest to świetny specjalista , uprzejmy , wzbudzający zaufanie . Konkretnie podchodzi do problemu i stara się go rozwiązać . Wyjaśnia każdy swój krok aby pacjent wiedział co się z nim dzieje . Polecam tego urologa .

Byłem na wizycie w Centrum Medycznym Damiana i nikomu nie polecam wizyty u doktora Jacka Budy. Lekarz bardzo nieuprzejmy, stwierdził, że od bakteryjnych zapaleń cewki moczowej jest dermatologi, a on jest "jedynie chururgiem". Przepisany antybiotyk nazwał: "strzałem w ciemno" i nie chciał udzielić żadnych wyjaśnień nt. antybiotyku stwierdzając, iż "zakończyłem już konsultacje". Po prostu bezczelnośc. I to wszystko pod dachem jednego z najlepszych szpitali w Polsce. Jestem bardzo zażenowany i rozczarowany.

Zdecydowanie polecam,. Uprzejmy, konkrenty, rzeczowy lekarz. Mam kłopoty z zapaleniem pęcherza a dr Buda wytrwale i cierpliwie docieka co mi jest. Bez zbędnych badań, była sugestia badania a 1500zl ale dr powiedział, że póki swoimi metodami nie sprawdzi co mi jest, to nie zaleci tak drogiego badania, mimo że na nim zarabia - to jego słowa. Lekarz który nie patrzy tylko przez pryzmat pieniędzy, ale naprawde chce pomóc.