dr n. med. Jacek Czelejdr n. med. Jacek Czelej - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8zdjęcie #9zdjęcie #10zdjęcie #11zdjęcie #12

dr n. med. Jacek Czelej

Godziny przyjęć pacjentów w gabinecie : pon. 15:00 - 20:00 i śr. 10:00 - 17:00

Dr n. med. Jacek ...

Godziny przyjęć pacjentów w gabinecie : pon. 15:00 - 20:00 i śr. 10:00 - 17:00

Dr n. med. Jacek Czelej jest absolwentem Oddziału Pediatrycznego Wydziału Lekarskiego AM w Warszawie. Specjalizację z zakresu pediatrii uzyskał w PSK Nr 3, A.M. w Warszawie, pod kierunkiem prof. dr hab. n. med. M.H. Zapaśnik-Kobierskiej.

Zapraszam do mojego gabinetu lekarskiego, położonego na Ochocie, blisko centrum Warszawy, który prowadzę od 1980r. Blisko 80% moich pacjentów to osoby ze spadkiem odporności oraz przypadki alergii. W swojej praktyce preferuję preparaty naturalnego pochodzenia, przede wszystkim leki homeopatyczne i ziołowe.
Jestem absolwentem oddziału pediatrycznego, wydziału lekarskiego AM w Warszawie. Specjalizację pediatryczną pod kierunkiem Pani prof. H. Zapaśnik-Kobierskiej uzyskałem na AM w Warszawie. Przez blisko 20 lat pracowałem naukowo w CMKP w Warszawie, gdzie doktoryzowałem się.
Swoje wieloletnie doświadczenie lekarskie, które zdobywałem w kraju i za granicą, wykorzystuję w swojej codziennej praktyce, prowadząc z reguły trudne i przewlekłe przypadki.
Najważniejsze jest w moim podejściu dobro prowadzonego pacjenta, właściwe relacje, wzajemne zrozumienie i poszanowanie, które są zawsze nadrzędne w moim gabinecie. Nie ukrywam, że często znajduję dużo satysfakcji i radości z mojej ciężkiej i odpowiedzialnej pracy.
Zapraszam Państwa na moją stronę internetową : www.drczelej.pl, gdzie w sposób przystępny i szeroki odpowiadam na najczęściej zadawane pytania pacjentów.

Poza godzinami przyjęć w gabinecie, udzielam porad telefonicznych. Nie czytam i nie koresponduję z pacjentami przy pomocy Sms-ów

Publikacje:

1. „Poradnik Homeopatyczny dla Matek „
J. Czelej Wydawnictwo Ariel W-wa 1991 – wydanie kieszonkowe
2.” Podręczna Materia Medica 186 Leków Homeopatycznych „
J. Czelej , P. Koziej , Homeo-Med W-wa 1992 – opis najbardziej popularnych leków homeopatycznych
3. „Leksykon Leków Homeopatycznych”
B. Wasilewski , J. Czelej , Wydawnictwo Split Trading W-wa 1994 – opis i zastosowania terapeutyczne wszystkich leków homeopatycznych dostępnych w tym czasie na rynku leków w Polsce
4. „Homeopatyczny Poradnik Terapeutyczny”
J. Czelej , Oficyna Wydawnicza Medyk W-wa 1995 – pierwsze w Polsce szerokie opracowanie zawierające praktyczny opis zastosowania leków homeopatycznych
5. „Poradnik Homeopatyczny dla Matek „
J. Czelej Oficyna Wydawnicza Medyk W-wa 1996 – opis praktycznych zastosowań leków homeopatycznych w leczeniu najczęstszych stanów chorobowych chorobowych u dzieci
6.” Praktyczny Poradnik Homeopatyczny”
J. Czelej Oficyna Wydawnicza Medyk W-wa 1998 – poradnik terapeutyczny przeznaczony dla lekarzy i farmaceutów
7. „Homeopatyczny Poradnik Terapeutyczny Leków firmy Lehning” J.Czelej Wydawnictwo Kengraf 2001 – poradnik terapeutyczny zastosowań homeopatycznych leków kompleksowych
8. „ Praktyczny Poradnik Homeopatyczny”
J. Czelej Oficyna Wydawnicza Medyk W-wa 2003 – poradnik terapeutyczny przeznaczony dla lekarzy i farmaceutów, opracowanie obejmujące większość dostępnych na rynku w Polsce leków homeopatycznych
9. „Poradnik Homeopatyczny dla Matek „
J. Czelej Oficyna Wydawnicza Oppidium W-wa 2005 – opis praktycznych zastosowań leków homeopatycznych na użytek domowy, w leczeniu najczęstszych stanów chorobowych u dzieci i kobiet

Zdecydowałam sie napisać komentarz Panu Doktorowi poniewaz jestem mu szalenie wdzieczna. Przez kilka misiecy dojezdzałam do gabinetu Pana dr Czeleja z włocławka. Moj synek miał koszmarne problemy z alegia a do tego bardzo niska odporność. czyli mowiąc krotko cały rok chorował. Po kuracji Pana dr Czeleja wszystko sie zmieniało. Juz 9 miesiecy Hubert jest zdrowy, po takim czasie moge smiało potwierdzic że Pan Doktor jest najwspanialszym lekarzem na swiecie. Dzieki jego leczeniu moge juz normalnie żyć i nie martwie się o swoje dziecko. poecam każdej matce.

W momencie kiedy przyszłam do dr Czeleja z dwójką dzieci, miałam w mojej apteczce wszystkie środki wziewne, jakie przemysł farmaceutyczny wyprodukował, a w trakcie sezonu, każde z naszej trójki przebyło 5-7 kuracji antybiotykowych. Ja zarażałam się od dzieci i chyba najgorzej przechodziłam te infekcje. Odkąd pojawiliśmy się w gabinecie dr Czeleja, nie wiemy co to antybiotyki, przez pewien czas leczyliśmy się wyłącznie "kuleczkami", a po jakimś czasie odporność tak nam się poprawiła, że praktycznie nie chorujemy. Praktykę p. dr'a cechuje CAŁOŚCIOWE podejście do pacjenta, duże zaangażowanie, oraz ścisła współpraca między ...

Praktykę p. dr'a cechuje CAŁOŚCIOWE podejście do pacjenta, duże zaangażowanie, oraz ścisła współpraca między pacjentem a lekarzem. Polecam zdecydowanie!

witajcie, na poczatku porusze sprawe negatwnych opinii na temat dr czeleja. z tego co widze to wyraznie piszą je osoby związane z nurtem zwalczajacym homeopatie, czyli pracujace lub popierajace leczenie antybiotykami, sterydami itd. Homeopatia jest zwalczana w polsce tylko przez to ze odbiera pieniadze firmą farmaceutycznym produkujacym szkodliwe leki. wracajac do pana doktora, jestem zachwycona terapią, pan doktor wyleczył trojke moich dzieci. sa wreszcie odporne, choruja raz w roku, nie maja juz alergii - po kilku latach koszmaru. fakt jest faktem wizyta jest droga ale idac do jakiejkolwiek prwatnej przychodni ...

wracajac do pana doktora, jestem zachwycona terapią, pan doktor wyleczył trojke moich dzieci. sa wreszcie odporne, choruja raz w roku, nie maja juz alergii - po kilku latach koszmaru. fakt jest faktem wizyta jest droga ale idac do jakiejkolwiek prwatnej przychodni i wizyta kosztuje ponad 200 zł. Poelcam tego lekarza kazdej znajomej, bo naprawde warto.
pozdrawiam Ilona

Niestety lekarz nastawiony na zarobek. Nam kazal z synem przychodzic co miesiac na wizyte a leczyl kaszel. Po paru wizytach przerwaliśmy leczenie u doktora. Kaszel po jakims czasie sam minal. Ponad to doktor stwierdzil u synka niedorozwoj klatki piersiowej i przepisal witamine D (3-5 kropli). Bylismy pozniej u dobrego ortopedy dzieciecego i nie stwierdzil niedrozwoju klatki piersiowej. Zroblismy takze badania w Instytucie Matki Dziecka na przyswajalnosc wapnia i okazalo sie ze wszystko jest w porzadku. Dawka witaminy D przypisana przez doktora byla niepotrzebna. Przypisanie takiej dawki powinno byc poprzedzone odpowiednimi badaniami, ktore pozniej wykonalismy w Instytucie Matki i Dziecka. Co ciekawe doktor u dziecka znajomej takze zdiagnozowal niedorozwoj klatki piersiowej.

Kompetentny, sympatyczny, wyczerpująco objaśnia przyczyny choroby i sposób leczenia.Jednakże zastrzeżenia budzi koszt wizyty. (170 zł)

swietny lekarz, moim zdaniem jeden z najlepszych napewno w Warszawie a może i w Polsce. Dowiedziałam sie o nim w niemczech nawet tam ma pacjentów. Po przyjezdzie do Polski zaprowadziałam do P Czeleja syna. Mieliśmy propblemy z alergią i astmą. Po kilku miesiącach kuracji sytuacja zmieniała się diametralnie, syn zaczoł się usmiechać a alergia znikneła. Ataki duszności mineły. Polecam kazdemu Pana Czeleja ,wszystkie znajome które skorzystały z mojej rady są zachwycone.Po pierwsze skuteczny po drugie miły i otwarty.

Mam 3 dzieci i każde z nich trafiło do dr Czeleja z innym problemem. Od chorób układu oddechowego na tle alergicznym, przez stany zbliżone do adhd, na obniżonej odporności skończywszy. Kuracje trwały różnie - zależało to na ile trafnie doktor ocenił przyczynę choroby. Czasem celował (dobierał leki) i trzy razy - ale gdy się to udało - efekty zdrowotne przychodziły niemal od razu. Poza tym, stosując kuracje, sama nauczyłam się dobierać leki pierwszej pomocy, np. w ostrych infekcjach. Dzięki temu moje dzieci de facto nie znają antybiotyków. Nie ma mowy ...

Nie ma mowy o efekcie placebo, bo dzieci miały 4-6 lat.
Dr Czelej może nie jest w kontakcie bardzo otwarty i "ciepły", ale myślę, że ważniejsza jest jego niewątpliwa skuteczność - przynajmniej w typowych chorobach wieku dziecięcego.

no niestety mam inne zdanie niż przedmówczynie , chociaż znam jeszcze wiele osób które sa zadowolone z jego leczenia , wywaliłam kupę pieniędzy , droga wizyta i lekarstwa - mi nie pomógł gdyby powiedział "proszę pani wyczerpały się moje możliwości "proszę zmienić lekarza ( jak sie spotkałam w innych sytuacjach )nie wyrażałabym negatywnej opinii - niestety nie polecam GO !!!!!!

jednym słowem specjalista w każdym calu

jednym słowem specjalista w każdym calu

kilka przypadków znanych mi wyleczenia bardzo poważnych dziecięcych chorób ,alergii i braku odporności.Mojej kolezanki syna wyleczył homeopatią z bakterii gronkowca złocistego.Mój syn dzieki niemu od ponad pół roku nie brał antybiotyku,jestem mu wdzięczna.Agnieszka