lekarz Jacek Domański

1,8
2,2
1,9

Farsa !!! Lekarz który doprowadził mojego syna do trwałego kalectwa. Zla diagnoza, brak skierowania na badania specjalistyczne itp. Nie polecam. Po 3 latach okazało się ze gdyby wtedy trochę bardziej wczuł się w swoją rolę ... Jesli chcece byc zdrowi - to idzicie gdzie indziej !!!

Do doktora Domańskiego zgłosiłem się z bólem w kolanie, miałem przy sobie wynik rezonansu magnetycznego. Pan doktor przeczytał i ... wypisał skierowanie do chirurga ortopedy... polecił mi szpital kolejowy. ZERO rozmowy na temat kolana, ZERO jakiejkolwiek rady. W czasie trwającej 3 minuty wizyty cały czas było na oścież otwarte okno ponieważ Pan doktor palił (a za oknem ok 3 stopni). NIE polecam

NIE polecam

Zdecydowanie polecam dr.Domańskiego co prawda ma specyficzny styl bycia co moze odstraszac pacjetów ale tylko on mi pomógł w momencie gdy nie chodziłam przez trzy miesiące a ortopedów odwiedziiłam mnóstwo i żaden nie potrafił zdiagnozowac choroby.Dodam jeszcze,że trafiłam do niego z polecenia i wcale nie żałuje.Pozdrawiam

Jeden z największych cwaniaków w kitlu, jakich spotkałem. Gaduła, który brak kompetencji (wiedzę, to może kiedyś miał, ale chyba się zdezaktualizowała podczas dziesiątek lat pracy w przychodni publicznej, gdzie pacjentami są głównie starzy, schorowani ludzie, którym wmówić można wszystko) próbuje nadrobić nawiązywaniem "podwórkowych" relacji z pacjentami i w ten sposób zasłonić swoją niewiedzę. Pozwala sobie palić papierosy w trakcie wizyty (!), zaś w trakcie samej wizyty da się odczuć, że dr Domański 'zarobkuje', a nie 'pomaga' ludziom. Moja opinia jest spójna z wszystkimi innymi opiniami świadomych celu wizyty u ortopedy pacjentów dr Domańskiego, których znam (w sumie 6 przypadków). Zdecydowanie nie polecam!