dr Jacek Dygut

wyrocznia ,wpada w samouwilbienie arogancki wręcz hamski mjałam kontakt serdecznie nie polecam

Absolutnie nie polecam a niestety korzystalam z jego uslug wielokrotnie, gdyz znam osobiscie. Wrecz ostrzegam. A lekarz, ktory sam sobie opinie wystawia....no coz. Nic dodac, nic ujac.

Absolutnie NIE spełnił moich ocekiwań,arogancki,nieuprzejmy,nie budzi zaufania,nie potrafi wyjaśnić(albo nie wie) istoty schorzenia,NIE POLECAM !!!!!

Nieuprzejmy,chamski konował,ktoremu sie wydaje że opn to jest "ktoś",a reszta to "pospulstwo".Wiedza ortopedyczna conajmniej wątpliwa.Nie budzi zaufania,nie polecam,ODRADZAM!!!

Nieuprzejmy(bo państwowo" a nie prywatnie,arogancki,myśli że "wszystkie rozumy pozjadał" a inny lekarz twierdził,że ma stare wiadomości i od lat jest "niereformowalny".Nie polecam!!!

Wspaniały człowiek i lekarz. Dba przede wszystkim o dobro pacjenta. Trafnie rozpoznał schorzenie w bardzo trudnym przypadku. Polecam wizytę u specjalisty, którym jest dr Jacek Dygut.

OBICAŁ PAN PANIE DOKTORZE -OCZYWIŚCIE PRZED WYBORAMI- BOGDANOWI PAWLO-ZŁOTE GÓRY -DOSŁOWNIE-DOWODY SĄ NA FILMIKU W NECIE I W PRASIE-NOWINY////chlopak 29 letni zaufał panu i co? CZEKA NA MASARZYSTĘ OD LATA. JEST PO ZIMIE BARDZO SŁABY I NIE MOŻE SIĘ UTRZYMAĆ NA WÓZKU, RECHABILITACJA BYŁA BARDZO POMOCNA-NIESTETY -DAREMNIE BOGUŚ CZEKA TO BYŁA OBIECYWANKA PRZEDWYBORCZA-PISZE DO PANA MEJLE I NIC -CISZA.PROSZĘ WYBACZYĆ MOJĄ BEZCZELNOŚĆ- ALE PISZĘ PRAWDĘ. ON NIE WIE O TYM TYL;O CZEKA NA PANA POMOC-------OOOO JPII DZIŚ BLOGOSLAWIONY , ODUCZ LUDZI PUSTYCH OBIECYWANEK.---------TEN CHŁOPAK NAPRAWDĘ POTRZEBUJE POMOCY MEDYCZNEJ , A WSZYSCY GO SKAZALI NA ŚMIERĆ---JEST UPARTY I CHCE ŻYĆ------Z POWAŻANIEM ------BLISKA RODZINA Z LESKA kochanego BOGUSIA.

gorąco nie polecam,arogancki,wiedza fachowa pod znakiem zapytania

gorąco nie polecam,arogancki,wiedza fachowa pod znakiem zapytania

Byłam niedawno przyjmowana na oddziale ratunkowym przez pana doktora i musze przyznać, że profesjonalizm, stosunek do pacjenta i ogólne podejście przerosły moje oczekiwania i ogólną opine o lekarzach. Zdecydowanie polecam.

Pan doktor jest bardzo dobrym fachowcem.Dzięki niemu mam sprawną prawą rękę, za co jestem Mu bardzo wdzięczna.