dr n. med. Jacek Furtak

Neurochirurg

wspaniały lekarz i człowiek rok temu operował mi oponiaka czuje sie bardzo dobrze polecam wszystkim aby trafili w jego rece i jego oddział jest tam super opieka pod kazdym wzgledem

Najlepszy lekarz na świecie !!!! Fachowiec w swojej profesjii !!!!!! Do żadnego lekarza nie mam takiego zaufania jak do niego.

Być może prywatnie było by inaczej...

Być może prywatnie było by inaczej...

Dr Furtak operowal mojego meza u ktorego wykryto guza mozgu. zdecydowanie polecam tego lekarza.

Proszę o dokładny nr.telefonu i adres tego znakomitego lekarza allicja2@o2.pl

Proszę o dokładny nr.telefonu i adres tego znakomitego lekarza allicja2@o2.pl

Czekam już dwa lata . DOKTOR nie odbiera telefonów a jak odbiera to nigdy nie może powiedzieć niczego konkretnego chyba że przyjedzie się do niego znowu na wizytę prywatną to wtedy coś powie.

ja juz czekam od niego za telefonem 4 lata do emerytury moze mnie wezwie

ja juz czekam od niego za telefonem 4 lata do emerytury moze mnie wezwie

Czekam na zabieg na kregosup stabilizacje ze śrubamijuż 15 miesiecy.Jak chce sie dodzwonic do dr.to wogóle telefonu nie odbiera.

Umawia się a póżniej nie odbiera telefonów.

Umawia się a póżniej nie odbiera telefonów.

Dr Furtak operował w grudniu 2010 a raczej usunął oponiak. Po operacji miałam komplikacje, ale wynikały one raczej z trudnego dostępu do guza. Gdyby nie fachowość Pana Doktora, pewnie dzisiaj byłabym inwalidą. Pan Doktor wszystko usunął, a operacja trwała 8 godzin. Fakt, że długo czeka się na wizytę przed gabinetem, ale naprawdę warto. Pielęgniarki w szpitalu Pana Doktora to potwierdzam "istne anioły" z najwspanialszym Panem Doktorem Furtakiem na czele.