Doktor usuwał mi połowę tarczycy z guzem.Rana zagoiła się szybko a blizna wygląda ponoć pięknie-oceny innych lekarzy bo ja się na tym nie znam.Pan doktor to wspaniały człowiek i bardzo kompetentny lekarz.Jego poczucie humoru sprawia, że człowiek nie myśli o chorobie.Gdyby wszyscy lekarze byli tacy jak on... pomarzyć dobra rzecz. Pozdrawiam Panie Doktorze-znajoma farmaceutka:)

Miesiąc po wycięciu jednego płata tarczycy przez Doktora J.G. poszłam na wizytę do mojego endokrynologa przebadać swoje hormony. Ten, jak zobaczył moją szyję, stwierdził z poważną zadumą i tęgim wyrazem twarzy, że jest pod mocnym wrażeniem efektu operacji i finalnej estetyki cięcia. Dawno nie widział tak eleganckiego efektu pracy pana "krojniczego". Ciekawe, czy Doktor Gałczyński czyta te opinie. Jeśli tak, to pozdrawiam. Jeśli nie, to niech dalej fachowym okiem i profesjonalnym (za)cięciem czyni swoją powinność pozostając w błogiej nieświadomości o niezwykle pozytywnych wirtualnych (i nie tylko) opiniach na temat jego ...

Ciekawe, czy Doktor Gałczyński czyta te opinie. Jeśli tak, to pozdrawiam. Jeśli nie, to niech dalej fachowym okiem i profesjonalnym (za)cięciem czyni swoją powinność pozostając w błogiej nieświadomości o niezwykle pozytywnych wirtualnych (i nie tylko) opiniach na temat jego osoby.

Oczywiście poziom, trafność i "serdeczność" dowcipu wprost proporcjonalne do fachowości Doktora.

I.W.

Fantastyczny Doktor. Bardzo kompetentny a jednocześnie bardzo sympatyczny dowcipny człowiek.Przeprowadzał już w moim przypadku dwa zabiegi i wszystko świetnie i szybko się goiło. Naprawdę rzadko spotyka się takich specjalistów , którzy jednocześnie są tak przyjemni i sympatyczny. Poleciłabym tego Pana Doktora bez chwili namysłu. Świetny specjalista a do tego wizyta przebiega szybko i przyjemnie ponieważ dzięki poczuciu humoru tego Pana nie myśli się o zabiegu. Polecam!

Fenomenalny człowiek! Mimo, że trafiłam do niego przypadkiem a moja choroba nie miała związku ze specjalizacją doktora to jednak zaopiekował się mną. Od początku do końca interesował się moim losem, skierował do najlepszych. Jestem bardzo wdzięczna Panu doktorowi. Dzięki niemu diagnoza mniej bolała.

Bardzo, bardzo dobry, serdeczny,kompetentny doktor. Świetny chirurg "złota rączka", rany goją się błyskawicznie. Polecam doktora z całego serca.

Polecam doktora z całego serca.

Doskonaly frofesjonalista i wspanialy,pelen swoistego humoru czlowiek.Oby takich wiecej.POLECAM ZDECYDOWANIE!!! Ludmiła Mysłowska(pacjentka)

Ludmiła Mysłowska(pacjentka)

Geniusz albo cudotwórca. Po operacji rak zniknął.

Geniusz albo cudotwórca. Po operacji rak zniknął.

Podzielam wszystkie pozytywne wypowiedzi o Panu Doktorze Gałczyńskim - od pierwszej wizyty wiedziałam, że jestem w dobrych rękach. Troskliwość o pacjenta łączy z poczuciem humoru, co sprawia, że lęk przed operacją i dalszym leczeniem spada do poziomu zera. Byłam operowana 1,5 tygodnia temu na raka tarczycy - jest tylko cieniutka kreska po cięciu, a głos nawet dźwięczniejszy niż przed zabiegiem :) A.P.

A.P.

Anioł - nie człowiek. Wspaniały lekarz :)

Anioł - nie człowiek. Wspaniały lekarz :)

Do gabinetu wchodziłam z duszą na ramieniu i przerażeniem w oczach, na "miękkich" nogach (biopsja) a wychodziłam naprawdę uśmiechnięta. Nie żeby mi się ten zabieg spodobał, ale dr Gałczyński potrafi stworzyć wspaniałą atmosferę, ma poczucie humoru, jest niezwykle delikatny i miły.