dr n. med. Jacek Kasner

Pediatra, USG, RTG

Zdecydowanie odradzam wizyte u tego lekarza.Przez miesiąc leczył dziecko robionymi syropkami aż dziecko nabawiło się anginy ropnej!!!Gdy syn dostał gorączki pojechaliśmy do szpitala a tam złapali się za głowe jak zobzczyli skład tego syropu.Substancje nie nadawające sie dla tak małego dziecka (2 lata)Oprócz tego przepisał krople deflegmin75 kropel dziennie gdzie dopuszczalna norma to 25.?Syn strasznie po nich kaszlał!Odradzam i przestrzegam!

To lekarz z powołania, bardzo dobry, dokładny , szczery. Ma podejście do dzieci. Nie wywyższa sie ponad, jak to robią innie podrzędni zwykli lekarze. Osobiście jestem mu dozgonnie wdzięczny za uratowanie życia, mi i mojemu bratu. Jest bardzo dobrym specjalistą w leczeniu moczówki prostej nerkopochodnej. Naprawde bardzo polecam go kazdej osobie .

Najlepszy pediatra. Leczył mnie jak byłam dzieckiem, teraz chodzę do niego z moimi dziećmi. Lekarz z powołania. Polecam.

Polecam dr.Kasnera wszystkim. Znakomity specjalist,lekarz jakich mało.U mojej córeczki wykluczył poważną chorobę ,na którą wcześniej leczyła ją inna lekarka.I diagnoza jaką postawił dr. Kasner była prawidłowa.

pan doktor przyjął nas bez problemu, bez uprzedniego umawiania się, po wysłuchaniu tego co mieliśmy do powiedzenia i co chcieliśmy sprawdzić pan doktor zajął się dzieckiem, wytłumaczył nam wszystko i w wielu sprawach uspokoił, polecamy

Znakomity lekarz. OD 10-ciu lat opiekuje się trójką moich dzieci. NIGDY nie dostały antybiotyku ;o) czasem tylko receptę "gdyby po trzech dniach nie było zmiany". Znakomity fachowiec, jakich mało w pediatrii. Polecam.

Absolutnie polecam! Doktor już dwa razy uchronił moje bardzo małe dziecko przed antybiotykiem, który zalecił inny lekarz. Konkretny i kompetentny.

doskonaly lekarz,polecam go kazdemu ma znakomita podejscie i zawsze trafne diagnozy,jako jedyny zobaczyl ze moje dziecko ma problemy ze stawem biodrowym(a wczesnoej dziecko lezalo w 2szpitalach i codziennie ogladalo ja mnostwo lekarzy )polecam pana doktora

LEKARZ Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA. Leczy dwoje moich dzieci, diagnozy sa trafne a w razie jakichkolwiek wątpiwości radzi konsultacje z lekarzami innych specjalności