lekarz Jacek Łukasik

Kompetentny, jedyny w miescie ktory rozpoznal chirobe u mojego dziecja.Godny polecenia.Niestety bardzo duza ilosc czekajacych pacjentow, ale warto.

Bardzo źle oceniam tego lekarza, nie polecam wizyty jak ma się problemy zdrowotne, choć lekarz jest od tego żeby leczyć. Odbębnia tylko sztuki- pacjentów i nie poświęca swojego cennego czasu żeby stwierdzić co komu jest. Dzięki takiemu podejściu przypłaciłam to bardzo poważnymi komplikacjami zdrowotnymi. Które skończyły się dla mnie bardzo ź Kle. Tacy lekarze powinni być bezrobotni, bo udając lekarza szkodzi i to bardzo pacjentowi który mu zaufał idąc do niego z chorobom. Nie tylko nie polecam ale ostrzegam przed tym partaczem.