lekarz Jacek Magierowski

Endokrynolog, Ginekolog

kolezanka z pracy polecila mi tego doktora od wielu lat lecze sie u niego i przeprowadzam zalecene kontrole polecam bo nigdy nas nie zawiodl, kilka schorzen wymagalo konsultacji z kilkoma rodzajami specialistow - pomogl mi ich znalezc, jestem bardzo zadowolona

z polecenia kolezanki u niej dzieki wczesnemu wykryciu klopotu udalo sie uniknac wielu nieprzyjemnosci, jestem zadowolona wiekszosc badan zostalo zrobionych wytlumaczone zostalo dlaczego sa one wazne, na podstawie mojego trybu zycia dostalam informacje co jest wazne czego unikac, dodatkowo co dodac do codziennego jedzenia, zeby nie musiec uzupelniac potem tabletkami. polecam.

polecam.

jestem bardzo zadowolona z tego ze trafilem do tego doktora. ciotka juz bardzo dlugo jest pod jego opieka i poniewaz szukalam kogos w nowym miejscu zamieszkania. zalatwilam wszystkie badania ktore mialam zalegle a to ze jest to jednoczesnie endokrynolog pomoglo wyjasnic co moze wplywac na mnie dodatkowo, efekty sa widoczne. polecam

Na konsultacji ginekologicznej dr stwierdził, że od tej strony wszystko ok i nie ma sensu kontynuować leczenia w tym gabinecie.Opisał plan dalszej diagnostyki.Skierował mnie do swojej poradni endokrynologicznej. Na termin z NFZ czekałam 2 mies. Gdy zgłosiłam się do gabinetu, dr zaprosił mnie na fotel ginekologiczny. A jeszcze 2 mies temu stwierdził, że jako ginekolog wyczerpał możliwości diagnostyczne! Brak konsekwencji, wprowadzanie pacjenta w błąd. Doktor co innego mówi a co innego robi. Trudno zaufać takiemu lekarzowi.

polecam wszystkim kobietom, na wizycie bylam jakis czas temu, polecilam tez kolezance wiec czasem uzgadniamy terminy razem na rutynowa kontrole. jednoczesnie udalo sie zlikwidowac doleglowosci obecne z wczesniej przyjmowanymi lekami

miałam dość złożony problem dlatego połączenie ginekolog-endokrynolog okazało się pomocne. dodatkowo doktor wytlumaczył jak będzie wyglądało leczenie na co uwazać i informować i jakie badania trzeba zrobic. godny polecenia i mily

godny polecenia i mily

Wiem że Pan Magierowski ma taki styl być jaki ma co nie zmienia faktu że jest świetnym specjalista i nie trzeba czekać na badania i specjalnie się na nie umawiac na miejcu przy wizycie wykonuje każde Uczęszczam na wizyty od 4 lat albo i dluzej jak tylko to Centrum powstalo i jestem zadowolona, a co do kolejek :) to jest jedyny minus ale to tylko dlatego ze każda pacjentka jest wybadana z kazdej strony a nie liczy ludzi na sztuki.

jestem bardzo zadowolona podczas wizyty zostal zaplanowany schemat leczenia oszacowane koszty, wytlumaczyl mi jaki jest wobor co do lekow i skad biora sie roznice w cenie ponadto jestem bardziej swiadoma co wplywalo do tej pory na moje klopoty. polecam

polecam

pisze opinie bo przeczytalam inne malo pozytywne a bylam mile zaskoczona.

pisze opinie bo przeczytalam inne malo pozytywne a bylam mile zaskoczona.

nie polecam. na problemy z zajściem w ciążę, powiedział, żebym mierzyła temperaturę i że tej porady łaskawie udziela mi gratis!!!