lekarz Jacek Moralewicz

Dermatolog

Rzetelny,kulturalny,konkretny facet-dokladnie 2 miesiace temu bylem na pierwszej wizycie.Pan Moralewicz przepisal mi 2 preparaty i polecil aby zglosic sie po miesiacu na druga wizyte.Dowiedzialem sie przy tym ze cala kuracja moze potrwac do 8 tygodni.Po miesiacu juz bylo widac znaczace efekty,otrzymalem recepte na kolejny preparat ktory mial dokonczyc dziela.Dzisiaj konczy sie ten 8my tydzien i po tragedii na mojej twarzy zostalo prawie niezauwazalne zarozowienie.Ktore tez schodzi :) Bardzo polecam,w sumie wydalem ok.250 zl-160 na prywatne wizyty i ok.90 zl na leki.

Polecam tego doktora!!! solidny, kompetentny i zna się na rzeczy!

Polecam tego doktora!!! solidny, kompetentny i zna się na rzeczy!

fachowiec jakich malo , profesjonalizm jakich malo

fachowiec jakich malo , profesjonalizm jakich malo

Bardzoo sympatyczny pan doktor...wyleczyła mamie plamy które miała od wielu lat..szuka przyczyny choroby ...godny polecenia

Dziś miałam pierwszą wizytę u tego lekarza. Szczerze go polecam! Lekarz na prawdę kompetentny, przy tym wzbudza zaufanie, nie wprowadza jakiejś sztywnej i sztucznej atmosfery. WIdać, ze zna się na tym co robi. Nie owija w bawełnę jest konkretny. Jestem mile zaskoczona mimo, że byłam sceptycznie nastawiona..;)

Miałem ogólne grudki, i około 3 - 4 duże stany zapalne na twarzy. Wizyta odbyła się 3 tygodnie temu, zależało mi na czasie, ponieważ niedługo miałem ważny dzień w swoim życiu. Prosiłem o tabletki, ale Pan Jacek Moralewicz szczerze mi ich odradził, ponieważ stwierdził iż myśli że uda się zapanować nad tym kremami (2 kremy, w sumie za około 100zł). po 3 tygodniach zostały tylko lekkie przebarwienia po ostatnich pryszczach. Zniknęły nawet zaskurniki w 80%. Jestem baardzo zadowolony

Pierwszy dermatolog, który zaczął szukać przyczyny choroby, a nie leczył na ślepo skutki.. Polecam

druga wizyta niebawem wiec sie okaze, ale po 1 spotkaniu moge opwiedziec tyle ze bardzo sympatyczny pan, jednak twarz pozostala mi bez zmian

Byłam u wielu lekarzy zanim trafiłam do pana Moralewicza , od miesięcy walczyłam z problemem , który po 3 wizytach i około 3 tygodniach się rozwiązał.Dla mnie to jak cud.Specjalista jakich nam trzeba. Polecam jak najbardziej.

Ocena mówi sama za siebie :)Poooooolecam!!

Ocena mówi sama za siebie :)Poooooolecam!!