dr n. med. Jacek Pajak

Neurochirurg

Pierwszy kontakt z dok.Pająkiem miałem w 1993r na wiosnę w CSK Ligota gdzie wtedy pracował na oddz.III Neurochirurgi to on z obecnym w tym czasie Profesorem Wenclem szefem kliniki operował mojego syna pierwszy raz i dzięki temu syn jest nadal chwała i wielkie dzięki dla niego wielki i dobry fachowiec życzliwy i uczynny więcej takich lekarzy Zawsze go polecam jak ktoś szuka neurochirurga chylę głowę przed takim lekarzem

Uratował mi życie, więcej pisać nie trzeba

Uratował mi życie, więcej pisać nie trzeba

Doktor Pająk operował mnie w 2008r. kiedy to po ciężkim wypadku komunikacyjnym trafiłam do tej kliniki. Jestem mu bardzo wdzięczna,mimo jego specyficznego podejścia jest bardzo dobrym lekarzem i polecam go każdemu,lepszego nie znajdziecie!

Poznałam doktora Pająka w 2001 roku, kiedy zdiagnozował i przeprowadził operację mego syna. Szybka reakcja, dostosowanie metody zabiegu do wymagań schorzenia z uwzględnieniem dobra pacjenta. Oceniam Go bardzo wysoko. Do dziś czuję wdzięczność za okazane ciepło i serce.