mgr Jacek Radecki

2,9
2,9

Polecam tego lekarza. Szybko, sprawnie i na temat.

Polecam tego lekarza. Szybko, sprawnie i na temat.

DALEKO Od tego doktora- UWAŻAJCIE, bo przyjeżdża do Wadowic znajomej dentystki- podaje się za chirurga, a nim nie jest. Naciąga na usuwanie zębów. Zero uczciwości i kompetencji. Strasznie się wywyższa!!!! Byle jak i byle szybko, brak słów.

nie polecam tego sadyste....mial wyrwac mi zeba ósemke.. nie dosc ze nie wyrwal to rozszarpal mi dziąsło na okolo tego zeba... ząb z zewnątrz uszkodził....pracowal bez maski i rekawiczek!!!po nie udanym zabiegu kazal mi jechac do jego znajomego dentysty w nowym saczu...a przyjmowal mnie w nowym targu!!!(80km)porazka...zero profesjonalizmu...minal miesiac od tego zdarzenia a ja caly czas lecze to dziąsło co mi rozszarpał...

super naprawdę wato dobry specjalista szybko na temat i bezboleśnie

super naprawdę wato dobry specjalista szybko na temat i bezboleśnie

Ten pan o malo mi nie wyrwal calejj szczeki podczas usuwania zęba . Dodam ze mialam wtedy 14 lat.

Szczerze mowiac nie polecilabym nikomu tego lekarza,chyba ze ktos chce wyrwac zeba i wstawic sobie sztuczna szczeke.Podobno znajomemu wyrwl nawet zdrowe po to zeby wstawic mu sztuczna szczeke choc mial on wowczas 35 lat.Nie mowi o problemie tylko robi co uwaza bez konsultacji z pacjetem mysli ze wszystko wie a tak naprawde jest niedouczonym ignorantem.