dr n. med. Jacek Radzik

Psychiatra

Niesamowita skuteczność i precyzja Pana doktora w połączeniu z empatią sprawia, że wizyty w tym gabinecie to czysta przyjemność.

Doskonały lekarz. Cenię zwłaszcza skuteczność doboru leków. Znakomita poprawa. Dzięki za znakomicie dobraną terapię dla pacjenta. Bez objawów niepożądanych, skuteczność wysoka.

Znakomity Specjalista Ogromna wiedzą interdyscyplinarne, rzetelnie zbiera wywiad aby zaraz trafić w sedno problemu....tam gdzie inni sobie nie poradzili. To dr Hause lub ...dr Lecter obecnych czasów ...z niesłychana intuicja i doświadczeniem klinicznym. Dr Radzik wychodzi poza ramy psychiatrii aby diagnoza była rzetelna. Tak było w moim przypadku.Polecam zdecydowanie.

Znakomity Specjalista
Tak było w moim przypadku.Polecam zdecydowanie.

Doskonały specjalista,polecam z czystym sumieniem. Bardzo rzeczowy i cierpliwy. Dokładnie wszystko tłumaczy. Jestem bardzo zadowolony

Pan doktor jest najwyższej klasy specjalistą. Trafnie zdiagnozował i jasno wytłumaczył przyczyny moich dolegliwości. Uczynny i pomocny. Dziękuję.

Dr Jacej Radzik jest fachowcem godnym polecenia. Jest kompetentny i skuteczny , bardzo dobrze zna zagadnienia leczenia psychiatrycznego i zawsze stara się pomóc. Od innych lekarzy wyróżnia go cierpliwość i umiejętność słuchania problemów pacjenta. Ja osobiście jestem bardzo zadowolony z efektów leczenia u Pana doktora. Polecam konsultacje z panem doktorem.

Bardzo dobry lekarz, pełen profesjonalizm, bardzo mi pomógł. Wszystko zrozumiałe tłumaczy. Polecam każdemu

Jak zawsze pełen profesjonalizm, uprzejmy i pomocny. Poświęcił więcej czasu niż bym oczekiwał pokazując drogę do rozwiązania problemu. Polecam!

Lekarz bardzo kompetentny do każdego problemu podchodzi poważnie Pełen profesjonalizm ! Polecam w 100%!!!

Lekarz bardzo kompetentny do każdego problemu podchodzi poważnie
Pełen profesjonalizm !
Polecam w 100%!!!

dr Radziki od razu wzbudził we mnie zaufanie, głównie swoją fachowością i rzeczowym podejściem do mojego problemu. Lekarz u którego oprócz doświadczenia zawodowego widać też dużo empatii. Dziękuję

Dziękuję