dr Jacek Schmidt

Laryngolog

Witam jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pana dr. Pan dr jest bardzo sympatycznym człowiekiem, wysłucha zawsze do końca, oraz przeprowadza bardzo dokładne badanie kamerka nos, gardło i uszy. Pan dr jest profesjonalistą w swojej dziedzinie posiada bardzo duże doświadczenie zawodowe daje to się odczuć na wizycie, oraz zleca wszystkie potrzebne badania aby rozwiać wszystkie wątpliwość. Ja trafiłem do Pana dr z polecenia innej osoby ponieważ przerobilem przed dr dwóch innych laryngologow ktorzy mi nie pomogli. Jeszcze raz dziękuję Panu dr za tak miłe i fachowe podejście do pacjenta.☺

Witam jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pana dr.
Jeszcze raz dziękuję Panu dr za tak miłe i fachowe podejście do pacjenta.☺

Takiego lekarza szukałam. Pan Doktor prezentuje szerokie kompetencje zawodowe, jak również wysoką kulturę osobistą. Dokonał rzeczy, która innym lekarzom się nie udała. Mianowicie potrafił rozwiać moje obawy odnośnie proponowanego zabiegu, o którym wcześniej rzeczowo i wyczerpująco opowiedział. Dziękuję. Szczerze polecam.

Kochany Panie doktorze dziękuję z całego serca za pomoc którą od Pana uzyskałem, znów czuję się i kilka lat młodsza. Pana kompetencje jako lekarza są bardzo duże nie wspomnę też o guście estetycznym, w poczekalni Pana gabinetu w tobaco park na ul. kopernika w Łodzi pacjenci opowiadali sobie że sam Pan zaprojektował wystrój gabinetów. Polecam Pana z całego serca i niech Bóg na Pana w opiece.

Jestem pod wrażeniem. Dla mnie Pan Doktor Jacek Schmidt to bardzo dobry specjalista, lekarz z wyjątkowym podejściem do pacjenta, człowiek z klasą i dużą kulturą osobistą, miły i to tego jeszcze przystojny. Dzięki Panu Doktorowi uniknęłam inwazyjnej operacji na którą czekałam rok. Pan Doktor zaproponował mi nowoczesną metodę leczenia i wykonał bezbolesny nieinwazyjny zabieg, po którym bardzo szybko doszłam do siebie i w efekcie pozbyłam się wcześniejszych dolegliwości. Panie Doktorze jestem Panu bardzo wdzięczna. POLECAM

Jestem pod wrażeniem.
Panie Doktorze jestem Panu bardzo wdzięczna.
POLECAM

Bardzo dziękuję za pomoc w mojej przypadłości. Lekarz kompetentny. Doskonale przygotowany do swojej pracy. Zebrał wywiad, dokładnie zbadał gardło, nos i uszy. Do tego atmosfera wizyty również bardzo dobra. Cieszę się, że trafiłam do niego i że zajął się moją błahą sprawą, a przy tym jest ludzkim, nie wyniosłym człowiekiem. To wbrew pozorom również bardzo ważna cecha u lekarzy. Doktorze, tak trzymać! Właściwy człowiek na właściwym miejscu.

SUPER lekarz i fajny człowiek, byłem w nowym gabinecie na kopernika w Łodzi, ciut się naszukałem ale było warto, to co inny robią na kolejnej wizycie u Pana Schmidta jest na pierwszej. Gorąco polecam kompetentny i uczciwy a to rzadkość.

POLECAM! POLEEECAAM !!! Trafna diagnoza. Skuteczne leczenie. Pan doktor to wysokiej klasy , przyjazny pacjentowi specjalista. G Pachliński

Panie Doktorze, dzięki Panu moje święta były w domu i szczęśliwe. Niech Panu Bóg szczęści. Serdecznie dziękuję za szybką reakcję na moją chorobę. Byliśmy z zoną pod wielkim wrazeniem na pierwszej wizycie od razu badanie tym mikroskopem. To była taka moja pierwsza wizyta!

Bardzo kompetentny i miły lekarz. Dba o pacjenta i jest bardzo delikatny. Serdecznie polecam. Irenka.

Irenka.

Doktor Schmidt jest najlepszym lekarzem jakiego poznałam. Jest bardzo miły ,kulturalny a przede wszystkim przyjazny dla pacjenta, wspaniały i ciepły człowiek. Serdecznie polecam.