lekarz Jacek Strzelecki

Мені лікар сподобався, розповів де моя проблема і як її можна ліквідувати. Після операції пройшло трохи більше місяця, а я вже почуваюся краще. Лікар професіонал, раджу.

Ten Lekarz nie namawiał mnie na operację,zdecydowałem się sam . Ten Lekarz sprawił że chodzę normalnie,żyję bez bólu Ten Lekarz skierował mnie do sanatorium po zabiegu razem z kilkoma operowanymi przez tego Lekarza pacjentami. Byłem zdziwiony tym, że ten Lekarz odwiedzał w sanatorium pacjentów których operował i interesował się postępami ich rehabilitacji. Resztę można sobie dopowiedzieć.

Ten Lekarz nie namawiał mnie na operację,zdecydowałem się sam .
Ten Lekarz sprawił że chodzę normalnie,żyję bez bólu
i interesował się postępami ich rehabilitacji.
Resztę można sobie dopowiedzieć.

Ten lekarz namówił mnie na operację. Dałam się namówić i gdyby nie interwencja innego lekarza nie wiadomo czy bym chodziła! Nie zrobiono mi żadnych badań pooperacyjnych. Wszystko było OK dopóki chodziłam prywatnie do pana doktora potem stał się dla mnie oraz mojej rodziny arogancki (nawet można powiedzieć że chamski), niemiły, po operacji nawet nie zainteresował się moim stanem. NIE POLECAM !