lekarz Jacek Świętochowski

Chodze do niego z moją 9miesięczną córeczką ma bardzo dobe podejście do niej miły, opanowany. Nawet jeśli jest dużo dzieci w kolejce poświęca dużo czasu na osłuchanie i rozmowe z rodzicami.Antybiotyk to u niego ostateczność. Najlepszy pediatra w Przemyślu.

Również polecam tego lekarza, godny zaufania :)

Również polecam tego lekarza, godny zaufania :)

Polecam gorąco, swietny fachowiec, konkretny,trafne diagnozy, nie leczy jak większość lekarzy antybiotykami. Od kiedy pierwszy raz trafilam do Niego nie chcę znać innych lekarzy.

GODNY ZAUFANIA LEKARZ...POLECAM!!!!!! MAM TRÓJECZKĘ DZIECIACZKÓW I KORZYSTAŁAM JUZ Z USŁUG WIELU LEKARZY PEDIATRÓW BARDZO ZNANYCH I POLECANYCH W PRZEMYŚLU...DOPIERO DR ŚWIETOCHOWSKI TRAFIAŁ Z DIAGNOZAMI CHORÓB ZA PIERWSZYM RAZEM,CO ZNACZNIE PRZYSPIESZAŁO PROCES LECZENIA I REKONWALESCENCJE MOICH URWISÓW.....JEDYNYM MANKAMENTEM JEST KOSZT WIZYTY-DLA MNIE OCZYWIŚCIE,ALE TEN SPECJALISTA JEST WART "SWOJEJ CENY"!!!!! POLECAM TEGO PEDIATRE I POZDRAWIAM SERDECZNIE....MAMA

Najlepszy lekarz zdecydowanie godny polecenia Bardzo dokładnie bada swojego małego pacjenta i zawsze stawia poprawną diagnozę i metodę leczenia Bardzo gorąco polecam i pozdrawiam Mama małej pacjentki:-)))

Wspaniały lekarz, godny zaufania i polecenia.

Wspaniały lekarz, godny zaufania i polecenia.

Wspaniały lekarz, dużo uwagii zainteresowania poświęca swojemu małemu pacjentowi, do każdego dziecka podchodzi indywidualnie. Gorąco polecam