Jadwiga Melnyczuk

Psychiatra

2,9

Pani doktor nie podejmuje pochopnych, nieprzemyślanych i impulsywnych decyzji. Dzięki temu odważyłem się jej zaufać i nie zostałem zawiedziony. Bardzo mi pomogła za co jej serdecznie jeszcze raz dziękuję.

Mam rozpoznaną nerwice a Pani doktor zrobiła ze mnie narkomana,stracony czas.

Mam rozpoznaną nerwice a Pani doktor zrobiła ze mnie narkomana,stracony czas.

Zakończyłam terapię u pani Doktor.Nie zawsze było łatwo, ale bardzo mi pomogła. Nie mam już lęków, i nie muszę brać tabletek.

Zdecydowanie odradzam leczenia u Pani Doktor. Nie szukajcie sobie większych problemów. Prywatny pacjent dla niej to kolejny klient a nie osoba potrzebująca pomocy. Nie oczekujcie, że wam pomoże. Piszę to po wieloletnim leczeniu przez panią doktor. Zaufałam niewłaściwej osobie i dlatego przestrzegam

Ja zdecydowanie nie polecam tej Pani doktor!! Miałam poważny problem i liczyłam na pomoc a co mnie spotkało... bardzo nie na miejscu komentarze Pani doktor, docinki a gdy zapytałam czy potrzebne jest jakieś leczenie farmaceutyczne czy terapia wystarczy to Pani doktor powiedziała "a skąd ja mam to wiedzieć? Proszę zadzwonić do psychologa może znajdzie dla pani czas". Poszłam tam z nadzieją że uzyskam pomoc a po wyjściu popłakałam się i tyle!

Pani Doktor Jadwiga Melnyczuk jest Kwiatem polskiej inteligencji i niezaprzeczalnie Wybitnym psychiatrą ,w swej niespotykanej Skromności dokonuje rzeczy,które mogłyby wydawać się niemożliwe do zrealizowania!Kto wybaczał mi każdą złość ,każdy błąd gdy kryłem Wielkie łzy,co wieczór obraz ten kołysze mnie do snu.

Jestem pacjentem Pani Doktor Jadwigi Melnyczuk.Jest moim lekarzem,kobietą o tak kwintesencjonalnej i wysublimowanej urodzie,jest osobą której powierzyłem To co mam najcenniejszego swoją Duszę i nie muszę nic mówić bo Ona i tak mnie rozumie,choroba i cierpienie pozwoliły mi Ją poznać Dziękuję !!!