lekarz Jadwiga Pochciał-Wełniak

Neurolog

Polecam! Pani dr jest osobą kompetentną, empatyczna. Przebadała mnie od góry do dołu. Właściwa osoba na odpowiednim miejscu!

Ja także nie bardzo rozumiem skąd te negatywne opinie. Leczę się u Pani doktor i życzę każdemu który się zderzył z naszą służbą zdrowia aby na kogoś takiego trafił. Pani jest miła, sympatyczna, poświęca tyle czasu pacjentowi ile potrzeba. Dostałem skierowania na wszystkie możliwe badania jakie są konieczne przy moich dolegliwościach. Wcześniej chodziłem prywatnie do innych neurologów i nie miałem takiej opieki jak u tej Pani z NFZ. Zdecydowanie polecam.

Byłam u tej Pani pierwszy raz z NFZ. Miła, uprzejma Pani, wysłuchała mojej historii i spytała o inne choroby przewlekłe, żeby dobrać leki. Niestety jeśli chodzi o przepisany lek to mi on nie służy, a kolejna wizyta za miesiąc, przyszłam z pilnym skierowaniem a tu tyle czekania z bólem.

Jestem szczerze zdziwiona opiniami powyżej. Leczę się u p. Dr. już z 4 lata i mogę śmiało napisać coś wręcz odwrotnego. Jest serdeczna, miła, cierpliwa, wykazuje sporo empatii. Dodam, że leczę się z NFZ. Poleciłam Pani Dr. "3/4" mej rodziny i nikt nie ma zastrzeżeń, a wręcz odwrotnie. Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Dr. Pozdrawiam serdecznie i zaznaczam, że nie mam zamiaru zmieniać neurologa.

Nie polecam nikomu, radzę poszukać kogoś innego !!!

Nie polecam nikomu, radzę poszukać kogoś innego !!!

Mam wrażenie, że kobieta pracuje jak zaprogramowany robot, jest schemat, poklepie młoteczkiem, zero wrażliwości i odfajkowane, następny proszę. Czas leci, pensyjka też. A pacjent - no cóż może następnego razu już nie dożyje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

może następnego razu już nie dożyje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zimna i nieprzystępna lekarzyna.Zbija z tropu, nie pozwala się do końca wypowiedzieć. Wie najlepiej.