2,5
2,6
2,4
2,5

Nie polecam pani doktor.Bardzo nie miły człowiek bez podejścia do młodych dziewcząt.Pamiętam swoją wizytę gdy miałam lat 12,była to pierwsza wizyta która mnie bardzo zraziła.

Strasznie nie miły człowiek na dodatek nie ma podejścia,nie wiem jak to ubrać w słowa ale w czasie badania choć to mało powiedziane jest niedelikatna. ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!!!

ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!!!

gdy przyszłam na swoja 1 wizyte po odważeniu sie w wieku 18 lat ona zapytała po co tu przyszłaś? jak nie jestes chora wyśmiewa sie z ludzi jest niedelikatna , nie jest lekarzem z powołania. nie chodzcie do niej nie warto narzac sie na stres i obelgi z jej strony jej wysmiewanie sie głupie docinki omijajcie ja z daleka jest bardzo wielu miłych lekrzy oraz kompetentnych

Bardzo nieprzyjemna.Myślę że nie powinna zajmować sie leczeniem małych dziewczynek.

Byłam u tej nieprzyjemnej pani z moją/wówczas 11-letnią/ córką.Dzisiaj ma 18 lat, lecz chyba nigdy nie pozbędzie się traumy jaką spowodowała ta wizyta.Poszłam z córką do ginekologa dziecięcego, a spotkałam psychiczną kobietę,bez podejścia do dziewczynki w takim wieku, bez wyjaśnień, bezduszna, oziębła kobieta. Omijajcie ją z daleka, strasznie zły człowiek!!!!!!!!!

Pani doktor za każdym razem robi posiewy. I nic z tego nie wychodzi.mam torbiel a pani doktor twierdzi, że się wchłonie. potem ,że wcale jej tam nie ma chociaż wyszła na usg,jest bardzo niedelikatna i nie nadaje się na ginekologa. zdecydowanie przestrzegam....pani doktor was dziewczyny nie wyleczy...same zanieście sobie posiew i czekajcie 2 tyg z grzybica na wynik...naprawdę ....jest miła , to fakt. uśmiechnięta.:) ale co z tego.lekarz powinien leczyć a nie się uśiechać. zapłąciłam 70 zł i odeszłam z niczym...szukam dalej.

Najlepszy lekarz pod słońcem!. Bardzo kompetentna, sympatyczna kobieta, która zawsze pomoże. Na każdej wizycie mówi:,,W razie potrzeby dzwoń!"- zawsze odbiera!!! Można na nią liczyć w każdym problemie nawet w środku nocy! Jest naprawdę delikatna i wspaniała. Opiekuje się mną już 5 lat (mam 20). Nie zamieniłabym jej! W 100% polecam!! Uważam że młode dziewczyny mogą z nią naprawdę szczerze porozmawiać. Wszystko potrafi wyjaśnić!

Gdyby wszyscy lekarze byli tacy jak dr Smolinska wielu ludzi zmieniloby negatywne nastawienie do lekarzy i leczenia. Wspaniały czlowiek

Pani Dr przyjela na swiat moja corcie, cala moja ciaza byla dosc skomplikowana ze wzgledu na moj stan zdrowsia a ona podjela sie prowadzenia i rozwiazania jej w najlepszy sposob , jest najlepszym ginekologiem i poloznikiem , to wspaniala kobieta i lekarz.

Bardzo ufam Pani doktor.Jest wspaniałą lekarką.Zawsze mnie wita z uśmiechem.Jestem za każdym razem dokładnie poddana badaniom.To u niej zdecydowałam się na stosowanie po raz pierwszy bezpiecznej antykoncepcji z której do tej pory jestem bardzo zadowolona.Mam nadzieję,że w dalekiej przyszłości odbierze też moje potomstwo:)