2,7
2,7
2,5
2,4
2,5

Trafiłam na początku ciąży, uznała, że dla niej 7tydz. to dla Niej nie ciąża i nie wiadomo co z tego będzie, jedyne co dostałam to ulotkę na temat żywienia w ciąży, na wszystkie pytania dostałam wymijające odpowiedzi, że badania się zrobi (w domyśle kiedyś) np. toksoplazmoza, a w moim wypadku istniało duże prawdopodobieństwo infekcji. Do tego Pani doktor " nie uznaje" usg od innego lekarza niż jednego wybranego przez siebie dostępnego prywatnie. Cieszę się, że więcej tam nie wrócę bo znalazłam cudownych lekarzy gdzie indziej. Chodzę na NFZ, usg mam na miejscu, do tego ciąża uznana jest z ciążę i z wielka troska prowadzona.

Świetna ginekolog.Chodzę do niej już z drugą ciążą. Obydwie zagrożone, a dzięki pani Doktor wszystko kończy się pomyślnie.

arogancka, obczernia innych lekarzy z branży, bardzo nieprzyjemna, nie potrafi nic wytłumaczyć, a chodziło mi tylko o zaświadczenie, którego mi nie wypisała i kazała iść do innego ginekologa, a byłam zapisana w swojej przychodni gdzie ona przyjmuje. Szkoda słów. Służba zdrowia powinna coś w końcu zrobić z takimi ludźmi, którzy niekompetetnie się zachowują. Jeśli nie podoba się tej Pani zawód jaki wybrała, to niech go zmieni lub podejmie inną pracę. A jeśli nadal chce pozostać w zawodzie niech zmieni swoje podejście i wzbogaci wiedzę. Brak wiedzy u Pani doktor jest żenujące. NIE polecam ! Nie zna nawet przychodni w Kielcach

Co za straszna baba! niemila, arogancka, postawila diagnoze po rzekomych rozstepach na karku, ktorych nie mam! w prywatnym gabinecie karze zakladac obuwie ochronne, bo cytuje "nie bede po pani sprzatac" zdecydowanie NIE POLECAM!

zdecydowanie NIE POLECAM!

Miałam styczność z p. dr i jestem po prostu zszokowana jej zachowaniem, zero kultury i taktu!może gdybym przyszla prywatnie to zostałabym potraktowana inaczej - sprawa jest b. osobista, więc nie przytaczam jej, ale wiem jedno już nigdy do tej p. dr nie zjawię się na wizytę, żałuję tylko czasu, który straciłam, aby dostać się do tego lekarza

Pani doktor jest podobno endokrynologiem dziecięcym, ale kiedy poszłam do niej po poradę z moim dwuletnim synem (obawiam się, że zbyt wolno rośnie) pani doktor stwierdziła, że "pomaga tylko dziewczynkom" (!). Była przy tym wyjątkowo niemiła - zapytała mojego synka jak się nazywa, a kiedy on, onieśmielony, odpowiedział cicho i niewyraźnie, pani doktor zapytała: "Jak? Koziołek Matołek?" (!!!) Sama na pewno nigdy więcej się tam nie wybiorę i wszystkim radzę omijać szerokim łukiem.

udałm się do niej na wizytę zachęcona komentarzami innych pań, tylko godzinę z kawałkiem czekałam, że szanowna recepcjonistka zapisze mnie i pewnie czekałabym jeszcze kilka następnych godzin na przyjęcie do gabinetu ale już w rejestracji miałam styczność z p. dr i jestem po prostu zszokowana jej zachowaniem, zero kultury i taktu!może gdybym przyszla prywatnie to zostałabym potraktowana inaczej - sprawa jest b. osobista, więc nie przytaczam jej, ale wiem jedno już nigdy do tej p. dr nie zjawię się na wizytę, żałuję tylko czasu, który straciłam, aby dostać się do tego lekarza

Polecam Dr.Szymkiewicz jest bardzo miła,i wyrozumiała.

Polecam Dr.Szymkiewicz jest bardzo miła,i wyrozumiała.

Będąc u Pani doktor w gabinecie potwierdziłam swoje oczekiwania.Pani doktor poświęciła mi bardzo dużo czasu,dokładnie wszystko wytłumaczyła.Jest uprzejma i otwarta do ludzi.Zdecydowanie z całą pewnością jeśli ktoś zastanawia się nad wyborem lekarza o właśnie tej specjalizacji polecam otwarcie Panią Doktor Szymkiewicz.

witam polecam lekarza, byłam pacjentką jakiś czas temu i dobrze wspominam kompetencje pani doktor cenie ją zarówno za szacunek i miłe podejscie do pacjenta jak i kompetencje. duża wiedza! teraz po latach chętnie wrócę do pani doktor leczyłam się u innych lekarzy i po wielu latach oni wyjaśniają mi to co w/w doktor mówiła wiele lat temu.Pozdrawiam