lek. dent. Jakub Kozubski

Byłam u Pana doktora Kozubskiego z mocnym bólem zęba i udzielił mi fachowej pomocy , miły życzliwy prawdziwy lekarz oddany pacjentowi i dzięki niemu już się nie boje wizyty u dentysty .Polecam

Bardzo dziękuje panu doktorowi bo bardzo mi pomógł z mocnym rwącym nie do wytrzymania bólem zęba przez co spać i jeść nie mogłem . Po wizycie i leczeniu przez doktora Kozubskiego problemu z zębem już nie mam . Co za ulga bo ból zęba jest dla mnie najgorszym bólem z możliwych . Bardzo polecam.

Polecam bezproblemowo przyjął w szybkim terminie i bez bólu usunął zęba a mocno mnie bolał a nie mogłam się dostać na wuzytę u innych dentystów . Super gabinet i Pan doktor bardzo polecam .

Super gabinet i Pan doktor bardzo polecam .

Bardzo jestem zadowolona byłam u doktora Jakuba Kozubskiego i mnie bardzo pomógł z bolącym zębem . Bez stresu i bólu bez dłuższego czekania za fachową pomoc bardzo dziękuje .Godny polecenia

Jestem bardzo zadowolona Pan doktor Jakub Kozubski bardzo miły rzetelny konkretnie ocenił mój problem i bezboleśnie wykonał zabieg .

Bardzo dobry lekarz dentysta Jakub Kozubski. Dziękuje bardzo doktorowi pojawiłem się z ostrym bólem zęba doktor mi bardzo pomógł .Bardzo polecam leczenie zwłaszcza z ostrym bólem zęba .

Bardzo dobry lekarz dentysta Jakub Kozubski.

Moja opinia jest zdecydowanie inna, niż poprzednie. Od piątku cierpiałem na potworny ból zębów, w niedzielę zacząłem szukać lekarza który by mi pomógł. Doktor Kozubski udzielił mi ciągu dwóch godzin od zgłoszenia pomocy medycznej, ma w gabinecie urządzenie USG, stwierdził zapalenie okostnej i zaaplikował odpowiednie leki. Już w poniedziałek ból zmniejszył się a we wtorek ustąpił. Doktor wdrożył później leczenie zębów na które i nałożył na stałe nakładkę, dzięki której nie mam już kłopotów ze zdrowymi zębami na dolnej szczęce, bo zostały zabezpieczone, jak również proteza dolna jest stabilna. W ...

W mojej opinii doktor Kozubski, to świetny lekarz, życzliwy pacjentom i wzięty stomatolog, czego dowodem jest zawsze pełna poczekalnia oczekujących na zabieg osób.

Uwaga ostrzeznie Ustawka telefoniczna na wyrwanie dwoch korzeni cena przez tel 400 na miejscu 500, trwalo godzine, rozcieta warga uszkodzony zab obok, po skasowaniu $ mowi ze cos zostalo ,i gasi swiala. Ja do niego ze ma sie brac za wyciaganie reszty, znowu pol godziny jego sapania i wyciaga cos i mowi ze wyciagnal wszystko. A ja w myslach czy to na pewno lekarz otwieram internet sprawdzam opinie szok zamurowalo mnie gdzie ja trafilem dramat mysle moze mi zrobil jednak dobrze, 7 dni pozniej bedac za granica silny bol zebo dolu , wizyta u lekarza w niemczech 150 euro niemiecki lekarz pol korzenia znalazl , po 30 dniach w 2 zebodole sibol , pojchalem do innego dentysty w pl i wyciagnal caly korzen, wkurzony pojechalem do niego , po dokumentacje medytczna po fakture, bo nic nie dostalem, i po zwrot poniesionych kosztow, , straszy prawnikiem, doktorku czekam za zwrotem 500 zl plus 150 euro plus kolejne 100 zl =1250 , bolu , cierpienia jakiego doznalem od tego ..la nie sposob wycenic

Jeden z najgorszych dentystów i jakich byłem!!! Brud w gabinecie, brak profesjonalnego sprzętu, asystentka = recepcjonistka z doskoku lub sprzęt typu nożyczki kosmetyczne do usuwania szwów! Nie poradził sobie z wyrwaniem ósemki (po 1,5 godziny męki zostawił korzenie!!!), przedawkował znieczulenia, ból, opuchlizna, brak informowania o kosztach, nawet nie potrafił usunąć szwów, które częściowo zostały! Na końcu zatruł ząb bez informowania o tym a po fakcie poinformował, że właśnie rozpoczął leczenie kanałowe. To nie dentysta tylko konował! Omijać z daleka szerokim łukiem!!! Tragedia!