lekarz Jakub Munk

gorąco polecam. zgłosiłam się do rutynowego przeglądu. Dr Munk oprócz podstawowego badania zdiagnozował u mnie też problem ze stawem żuchwy. Wreszcie ktoś mi wyjaśnił dlaczego mnie boli głowa, i wreszcie mnie z tego wyleczył...

Dr Munk uratował mojego zęba, którego wcześniej zepsuł mi leczeniem kanałowym inny 'stomatolog'. Co do tłumaczenia choroby - zawsze mówi co jest, dlaczego i jak, ale jeśli ktoś się interesuje - warto spytać dr Munka w gabinecie, zawsze powie dokładnie, a nawet pokaże co robił itd. :) Wyposażenie gabinetu - sprzęt wysokiej klasy, duża ilość sprzętu. Duży komfort w porównaniu z innymi gabinetami, które odwiedzałem. 450 zł to koszt za 3 wizyty, łącznie z plombą światłoutwardzalną - skończyłem 18 lat, więc na NFZ się już nie łapię.

Wyposażenie gabinetu - sprzęt wysokiej klasy, duża ilość sprzętu.
Duży komfort w porównaniu z innymi gabinetami, które odwiedzałem.

Chodze do dr Munk systematycznie. Po wielu traumach dentystycznych to własnie ten lekarz mi pomógł. Chodzę do niego systematycznie. Za wizyte płacę w zależności od uzytego materiału do leczenia. Szczerez polecam tego lekarza

ja leczyłem zęba trzonowego u góry, 2 wizyty. zgłosiłem się z bólem dr Munk mi bardzo pomógł teraz już mnie nic nie boli, nawet nie czuje że coś było tam robione a to już ponad rok. Gorąco polecam.

Dobry lekarz. Oceniam wizytę u dr Munka bardzo pozytywnie. Szybko zdiagnozował moją dolegliwość i rozpoczął fachowe leczenie.

Super uprzejmy młody człowiek,szkoda,że nie jest takim dobrym stomatologiem,staciłem(pal licho pieniądze)całkiem dobrą siódemkę po jego pseudo leczeniu kanałowym.Raczej nie polecam.