lekarz Jan Banasiuk

Wykrył u mnie drobną chorobę podczas konsultacji w sprawach zawodowych. Szybko mnie jednak doprowadził do pełnej sprawności. Już w gabinecie można część badań wykonać, więc pacjent nie traci czasu na odwiedzanie różnych placówek.

Nie trzeba specjalnie długo czekać na wizytę. Przychodnia profesjonalnie zorganizowana. Do niczego nie można się przyczepić.

Nie podbija książeczki, bez pytania. Po prostu przeprowadza wywiad, doradza, wyjaśnia wątpliwości. Wiarygodny specjalista medycyny pracy, których według mnie na rynku lokalnym brakuje.

Dziękuję serdecznie za poradę, warto było odwiedzić, bardzo przyjemny stosunek do pacjenta.

Pan doktor Banasiuk jest najlepszym lekarzem rodzinnym! Ma ogromną wiedzę, zawsze w 100% wie co dolega mi i mojej rodzinie, leki przepisane przez Pana doktora zawsze działają idealnie! :) Do tego jest niezwykle miły, sympatyczny, kulturalny i przede wszystkim nastawiony na pacjenta. Po prostu widać, że jest to lekarz z powołaniem, który poważnie i rzetelnie podchodzi do swojej pracy. Takich lekarzy w Polsce nam właśnie potrzeba! :) Gorąco polecam wszystkim, aby zdrowie swoje i swoich rodzin powierzyć doktorowi Banasiukowi :)