dr hab. n. med. Jan Duława

Nefrolog, Internista

Jest wspaniałym lekarzem.Wszyscy postawili na mnie kreskę!!! Miałam "wąchać kwiatki pod ziemią? Po miesięcznym pobycie w klinice wyszłam nowo narodzona i o 15 kg chudsza!!!! NACISK NA OTYŁOŚĆ picie i papierosy. Najlepszy odwyk!!!Teraz schudłam następne 20 kg stosując dietę wątrobową bezsolna Mam marskość wątroby a może już nie bo wyniki są rewelacyjne. Po 2o latach brania byle jakich leków na odchudzanie. A teraz mi wszyscy mówią że wyglądam jak kościotrup

Najlepszy nefrolog z jakim mialam do czynienia- ma swoje humory i gnębi palaczy i osoby z nadwagą Wiedzę ma ogromną Jest ordynatorem w Klinice na Ochojcu- 8 piętro. Podobno też przyjmuje prywatnie

Pierwszy raz widziałem lekarza, który w taki sposób umiał okazywac radośc z powrotu do zdrowia swojego pacjęta

Pan Dr Jan Duława przeeprowadzał u Mnie zabieg bojopsji nerki. Rewelacyjny lekarz. Bałam Sie niesamowicie a on wrecz tak mnie zagadał ze nawet nie wiem kiedy było po wszystkim. Bardzo sympatyczny, uprzejmy.